Kryon – Materializace a dematerializace

Poselství Kryona přijala Marketa Selinijana dne 18.3. 2015

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky.

“Zdravím vás, moji milí přátelé světla. Jsem Kryon a v radosti vám přináším slova, která vám opět pomohou o trošku víc porozumět. Však slova jsou jen nositeli energií, které jsou daleko důležitější než obsah slov. A tak někteří z vás čtou má poselství a neví, o čem čtou. Ztrácí se v textu a až na konci si uvědomí své procitnutí z výletu, na který ho vzaly energie, které stojí za každým slovem, jenž zprostředkováváme. Jsou to vzácné chvíle setkávání našich duchovních sester a bratrů, spříznění jedné velké rodiny.

A o čem to bude dál? Ty sám se skládáš z energií a energeticky vnímáš své okolí. Jsi zhuštěnou frekvencí světla a přesto vnímáš své tělo jako fyzické. Téměř vše, co se kolem tebe nachází vnímáš jako fyzické a přesto to fyzické není a nikdy nebylo. V pojmu duality snad. V pojmu skutečnosti to jsou jen nahuštěné formy různě vibrujících fotonů světla, které dávají dohromady určitý konkrétní tvar. Celá Země byla takto vytvořena. Zhuštěna do formy, kterou dokážete vnímat jako lidé. Bytosti odjinud ji však nevnímají v úrovních jako vy. Ale všechno je vibrace. Frekvence, která v kmitočtech a vzájemném provázání světla tvoří to, co vaše oči vidí a vnímají. Když bys ty sám nebyl světlem, jak by bylo možné, že by tě světlo dokázalo dokonale uživit, jak je možné, že tě světlo již nyní vyživuje? Že tvoří podstatnou část tvého energetického zásobování, což vlastně není nic jiného než výživa pro tvé fyzické tělo? Když bys ty sám nebyl světlem, jak je možné, že jsou chvíle, kdy máš pocit, že se rozplýváš v prostoru a nebo ve svém denním snění cestuješ. Udělej si malý test. Představ si před sebou zeď. Zavři oči a v myšlenkách touto zdí projdi. Někteří z vás dokonce krátce splynou s materiálem – vibrací této zdi. Pak se zase vrať zpět do svého těla. Funguje to?

Jak je možné, že jsi v myšlence touto zdí prošel? Ne, nejsi hmotou a hmotou není ani tvé myšlení. Jsi energií a proto pro tebe není žádný projev hmoty překážkou, pokud změníš své myšlení. Myšlenka ti jen ukazuje možný potenciál tvého fyzického těla. Je neomezený!!!

Opět se můžeš naučit používat hmotu s jejím původním potenciálem. Chce to jen odpojit se od racionálního myšlení, což vyžaduje velkou dávku trpělivosti a vytrvalosti. Chce to přebudovat celé tvé myšlení a začít ho znovu skládat v základech, které nemají původ na této Zemi. Pak porozumíš energiím, které všechno to, co je kolem tebe tvoří a stvořily.

kryon
Vždyť i pyramidy jsou stále živoucí energií, která společným záměrem drží svůj tvar. Pyramidy byly vytvořeny právě tímto záměrem, který neznal překážku ve formě tíhy hmoty, ale využil síly rozpínání a stlačování hustoty různých forem energií.

Když bych to zcela zjednodušil a teď mě prosím neber za slovo, jde jen o náznak toho, abys lidským chápáním porozuměl vzniku hmoty. Představ si 3 široké barevné proudy energií – každá představuje určitou specifickou vibraci. Tyto 3 barevné proudy dej vedle sebe a stlač je, co nejvíce k sobě. Mohlo by se stát, že z nich vytvoříš jednobarevnou tenkou nit. Jenže ti nestačí jen jedno tenké vlákno, které je okem sotva viditelné. Potřebuješ tvořit víc a tak využiješ další a další barevné proudy a postupně se dostaneš k šířce vlákna, kterou potřebuješ. A takovýmto podobným způsobem vznikl hmotný svět. Zajisté nebylo zapotřebí jen tří barev vibrací, ale celá škála různých frekvencí, vibrací, barev, tónů, světla. A k tomu kreativita ve formě síly a čistoty záměrů. Když bytost světla začala tvořit z energie srdce, ona práce netrvala dlouhý čas. Síla skupiny dokázala zhmotňovat fyzickou hmotu v řádu sekund a to ještě stále nebyla nejrychlejší forma tvoření. Vždyť i mytologické příběhy vypráví o tom, že budovy nebo města byly stvořeny za jeden jediný den. Není to tedy nic, co by bylo na Zemi neznámé a v minulosti se na Zemi stále nacházeli avataři, kteří toto umění ovládali a praktikovali. I dnes jsou mezi vámi, jen o této své síle neví nebo ji nepoužívají, aby nebyla zneužívána. Mnozí z vás se této své síly tvorby hmoty zřeklo, protože po úpadku Země do nízkých energií bylo nějakou dobu možné tvořit hmotu pomocí vibrací stínů. A tak jste stvořili některé z nástrojů, které dodnes ničí vaši planetu.

Stejným způsobem jako dokáže hmota vzniknout dokáže i zaniknout. Dokáže se rozplynout ve volné fotony světla, které se svobodně pohybují a jejich svobodné skupenství nevytváří žádný konkrétní tvar. Dokázali byste velmi rychle rozkládat odpad, který na Zemi vytváříte. Neboť ve vesmíru neexistují skládky odpadu, jaké znáte na Zemi. Ve vesmíru se hmota neustále přetváří, a když přestane plnit svůj účel, je změněna na formu, ve které svůj účel opět plní. Vše je v pohybu energií a žádná energie není ztracena. Vaše planeta má velkou výhodu v tom, že se zde nachází poměrně velký počet těch, kteří mají schopnost síly manifestačního myšlení. Možná právě teď je však dematerializace daleko důležitějším faktorem než to, že se něco zhmotní. Fyzicky jste toho již zhmotnili dost a nastává doba úklidu planety Země. Aby byla opět schopna poskytnout svým obyvatelům plný potenciál své vlastní kreativity. Neboť Země je planetou tvoření. Je sama tvorbou. Malířským plátnem, na které malujete vy sami. Je odrazem vašeho Bytí na Zemi. A tak jsou místa, kde planeta umírá a místa, kde je  v plné fázi růstu. Místa, kde je radost žít a místa, kterým se vše živé raději vyhne.

Vaše planeta je odrazem lidské společnosti. Evoluce lidí, energie srdcí, které mají tendenci se probouzet a ozdravit v sobě vše to, co neodpovídá vibracím dobroty a lásky.

Vaše planeta Země je odrazem vašich národů, smýšlení lidí jako celku, vyzařování jednotlivců i lidských kolonií. Myšlení každého z vás zde hraje podstatnou roli, protože čím čistější jsou tvé myšlenky, tím čistější je tento svět. Však někdy se nechceš podívat do svého nitra a stále obracíš pozornost k tomu, co ti nenáleží, co tě zvenku zatěžuje. Bojíš se udělat pořádek ve svém životě a tak žiješ v Bytí, které ti nějakým způsobem nevyhovuje a strach tě nepouští dál. Pak jen o krásném životě sníš, ale nejsi jeho stvořitelem. Jsi tvůrcem strachu, který tě drží daleko od splnění tvých snů.

Proto si ukliď ve své duši, udělej pořádek ve svém životě a naprav své rozbité vztahy. Právě rodinné vztahy jsou v této napjaté době vzestupu důležité. Vazby, které nejsou harmonické, zatěžují nejen tebe, ale i celou planetu Zemi. Vazby v rodinách jsou v globálním celku vazbami národů. Jsou tím pevnější a v harmonii, čím více lidí žije v harmonickém soužití své vnitřní*1 a vnější rodiny*2.

Udělej si seznam toho, co se ti ve tvých vztazích s jednotlivými příbuznými nelíbí. Udělej si kresbu toho, jak je na tom váš vztah, co se týká lásky bez manipulace a omezení. Zaměř svou pozornost na to, jaké emoce k jednotlivým příbuzným máš a co ti na nich nesedí. A pak se ponoř do svého Já a všechny tyto okovy, zatěžující emoce ze svého nitra jednou provždy smaž. Naprav své vztahy, které se týkají rodiny. Dovol si nastolit ve svém rodu harmonii. Tato změna se okamžitě odrazí v nitru všech lidí a s každou zpracovanou emocí jste blíž a blíž míru na Zemi. S každou tvou zpracovanou emocí se Země raduje, protože i jí se ulevuje. Zbytečně nezkoumej nic, co není třeba.

Staň se láskou svých vztahů a dovol si touto láskou žít. Neznamená to, že musíš jednat v limitech duality a naučeného chování. Vše proveď ve svém nitru a změny se objeví i ve tvém vnějším světě.


Nezáleží na tom, zda tvoji blízcí příbuzní žijí. Naprav vše tak, jako by zde stále byli s tebou a poznáš, jak se toho mnoho změní i co se týká tvého vyzařování.
Neboť touto prací tvá duše dospěje. Dospívá ve své záři a její zář se mění. Na zář vědomého anděla. Spousta z vás je nevědomých a ačkoli se snaží, neumí ve svém životě chytit správný směr. Kdežto, když začneš se svou vnitřní a vnější rodinou pracovat, pak poznáš, že tvůj směr je jasně dán. Dokážeš ho spatřit a kráčet za ním. A půjde ti to snáz, protože množství balvanů jsi ze své cesty odložil tím, že jsi sám se sebou pracoval.

Jsou věci, které za tebe nemůže udělat nikdo jiný. Jsou však ti, kteří tě v tom mohou podpořit a nebo ti vytvořit podmínky pro to, aby se vše odehrávalo snadno a bez dualitních her ega.

Jako vědomý pracovník světla nemáš dlouhé měsíce a roky nato, abys to vše zpracoval. Jako vědomý pracovník světla jsi připraven pracovat v jiných, rychlejších energiích a to znamená, že když minulost do detailu nezkoumáš, zbude ti spousta času na kreativní záměr, který se silou tvé manifestace zhmotní. Stejně jako svou myšlenkou dokážeš dematerializovat emoce, které jsou v tobě uložené, a které tvé nitro tíží.

Začni pracovat ve vibracích lehkosti, můj milý pracovníku světla na Zemi.
Začni pracovat hravě a ve formách, které na Zemi nejsou ještě známé.

Tím vším tvoříš nový svět a zároveň se tím obnovují vibrace Země, které kdysi byli nejsilnějšími ve vesmíru. Ozdravuješ kus sebe a tím prospíváš i k ozdravení Země.

S láskou Kryon

Vysvětlivky k pojmům:
*1 vnitřní rodina – tvůj vnitřní otec, vnitřní matka a vnitřní dítě.
*2 vnější rodina – převážně fyzičtí rodiče a prarodiče, případně další příbuzní, kteří ti přijdou na mysl při této nebo podobné otázce: “S kým z rodiny je třeba urovnat můj vztah?”

Po přečtení channelingu se prosím vědomě energeticky uzemni.

© Marketa Selinijana Stejskalová, http://www.zemeandelu.cz/ www.arantia.cz
Změny textu nejsou dovoleny. Stejně tak není dovoleno text jakkoli zkracovat.
Aktuální krátké channelingy Kryona na Facebooku: http://www.facebook.com/ArantiaKrokyKRozvojiVedomi
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s