Rekalibrácia – odkaz od Féwy

Milé sestry a bratia….

začínam trochu atypickým oslovením, na ktoré nie ste u mňa zvyknutí :) aj keď naše vnútro vie, že toto oslovenie je jedným z dôležitých ľudských kódov.

Keby som mala použiť príklad pre lepšie pochopenie miesta, na ktorom sa teraz nachádzame – vystrihla a premietla by som nám ten moment začiatku filmu “Nádherná zelená” v ktorom sa zrak diváka pozerá z perspektívy vtáka /vážky, motýľa….helikoptéry :)/ na nádherne, smaragdovo zelenú lúku obklopenú stráňami, kopcami, horami, ktorých štíty siahajú do neba :). Ak máte chuť na afinitu k sebe samému….ku všetkému, čoho podstatou ste…..ku všetkému, čo je vo Vašom vnútri – pozrite si tento moment, kedy sa v presne dohodnutý čas stretnú na zelenej lúke všetky výhonky stromu, ktorým sme. Aby sa opäť po dlhom čase odlúčenia objali, dotkli, porozprávali. A u spoločne prestretého “stolu” jeden druhého prežiarili tým najprirodzenejším svetlom človeka. Láskou. Kto videl film “Nádherná zelená”, vie, že viac slov netreba.

Teraz sa v skratke pokúsim vysvetliť, čo sa dialo v dňoch zatmenia /20.3./ a znovuzrodenia /20. 3 – 21. 3./ – to znamená, znovu na svet prichádzajúceho vedomia lásky. Pretekala nami živá voda /energie, svetlo, zvuky/, ktorá čistila, omývala “brehy” individuálne ubolených čakier /smútkom, bolesťami, strachom, obavami…/ pričom v centre pozornosti bola hlava a srdce. Pre človeka nepredstaviteľne rýchly tok živého svetla odnášal z nás bolesťami zakalenú vodu. Všetko sa dialo na úrovni energetickej. To znamená bez šablón, tabuliek, fyzikálnych zákonov, na ktoré sme v linearite myslenia zvyknutí a tento rozmer myslenia /uhlíková mriežka/ vnímame ako jediný mysliteľný, možný, reálny. Inými slovami – všetko sa odohrávalo na úrovni fyzicky neviditeľnej. Duchovnej, duševnej, ktorá je najdôležitejšia. Pretože tam začína duševná i fyzická regenerácia. Tam je nakumulovanie blokov, ktoré sa skôr, či neskôr zviditeľňujú vo fyzickom tele, vo fyzickej realite a sú brzdou nášho života /životov/, našej evolúcie.

Moment zatmenia Slnka sa odohral mnohokrát v ľudských dejinách. Vystúpenie z tmy /zatmenia/ bolo vždy ďalším krokom – schodíkom pyramídy – ľudského osvietenia. Zatmenie Slnka odchádzajúcou temnotou mesiaca je súčasne odtajnením tabuizovaných informácií – rádove už poriadneho kalibru. Mohli by sme povedať – všetkého, čo bolo na 100.000 západov zamknuté. Ako čierny mrak a jeho x – odtieňov sivej nad nami i okolo nás. Čiže sme skutočný obraz nemali šancu vidieť.

Technicky /i keď technika nám v tomto smere veľa nepomôže a lásky nepridá/ sa jedná o elektromagnetické zmeny planéty i nás, ako i všetkého čo je živé. O mriežku, ktorá fungovala doslova ako mreže okolo nášho vedomia. Zatiaľ čo my sme boli za týmito mrežami a k vedomiu sme sa nemohli dostať. Prudkým nárastom jednotiek /silové pole/ sa navýšila elektricita a adekvátne tomu tonus nervových vlákien /súčasne prebiehajúce zmeny DNA/. Nakoľko elektricita je viac záležitosť mužská /ľavá hemisféra/, mohli tento rozbúrený stav pociťovať predovšetkým muži. Čo sme si mohli my, ženy, v plnej miere /viac, alebo menej :)/ vychutnať. Ale nejednalo sa len o elektricitu. Súčasne na nás pôsobila magnetická energia, ktorá sa ako voda vylieva z koryta a rozlieva po okolí. To znamená, že elektricita bola zaplavovaná magneticky. Týmto spôsobom funguje ženská energia – ženský princíp – žena-Bohyňa. Čiary grafu boli zaplavované, zjemňované, ukľudňované, tíšené, rozpínajúcou sa láskou.

fewa

Prebiehalo odstrihávanie, odpojovanie “káblov” /mozog, mozgové centrá/, ktoré boli napájané na novú obvodovú dráhu /obvod/. Čo prebiehalo spôsobom striedavého prúdu, podľa prichádzajúcich nových impulzov Slnka. Pričom sa odpájali, deaktivovali staré obvody. Jednalo sa o dôležitý moment rekalibrácie. Do tohto diania /rekalibrácie/ boli zapojené pyramídy.

Na nefyzickej úrovni tela máme mnoho dôležitých energetických bodov, ktoré sa postupne rozžiarujú /rovnaká situácia sa odohráva vo vesmíre…rozsvecujúce sa body, ktoré boli vedecky už zaznamenané/. Súvisia s aktiváciou. Pre lepšie pochopenie budem zdieľať info – kód na ktorom sú ruky a body, ktoré sú i planetárne, kozmické. Nedávno som dávala do statusu video mimozemských sprievodcov, ktoré bolo indíciou tejto zmeny. Boli to tvary obdĺžnikov a vybodkované kruhy, ktoré ich spájali. Podotýkam – nie je to fejk, ale realita. Skúste si to sami. Dajte si ruky pred seba, spojte palce jednej ruky s ukazovákmi druhej ruky.Vyzerá to, ako keby ste držali imaginárny fotoaparát. Keď začnete otáčať dlaňami a predstavíte si, že “objímajú” Zem – Vaše dotýkajúce sa prsty sa dotýkajú severného a južného pólu. A teraz uvoľnite dotyk jedného palca a ukazováka /čiže nastane pauza/ a otočením dlaní ich opäť spojte. Ale už v inom poradí. Na preskáčku. Najlepšie by to bolo ukázať :). V pauzách, ktoré vznikali /pričom sa jednalo o nepredstaviteľnú rýchlosť/ sa predovšetkým muži mohli cítiť ako odpojení, odtrhnutí z reťaze. V skutočnosti tomu tak aj bolo /ešte môže tento stav pretrvávať/. Jedná sa o odstrihnuté, deaktivované kontakty /putá starého…manipulácia myslenia/….prerušenie obvodu a napojenie na nový okruh. Pri tomto kroku nám bolo výrazne pomáhané. Starý čas zaspáva.

Féwa (Ilona Pálušová – 22.3.2015)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s