Zatmenie – odkaz od Féwy

Zatmenie je spojnicou dvoch fyzicky neviditeĺných mostov. Jeden je mostom temnoty a druhý mostom svetla. V momente zákrytu, kedy bude viditeľný prstenec Slnka nastane prepojenie týchto ciest – mostov. Nemám čas na rozoberanie detailov, ale dôležité je vedieť, že to isté zatmenie sa bude odohrávať v nás i na Zemi. Vo chvíli symetrického zákrytu /keď sa vytvoria dve kružnice/ – sa stretom týchto ciest – mostov rozhodujeme, ktorú z nich si vyberieme. Nezabúdajme, že sme spojenou nádobou so Zemou. Pochybujem, že niekto z normálne mysliacich ľudí má záujem vybrať si temný most. Takže pre všetkých ľudí, ktorí projektujú pozitívnu energiu: vo chvíli stretu /zákrytu/ odovzdajme všetky bolesti, smútky, jednoducho všetko, čo nie je pre nás, pre Zem pozitívne – odchádzajúcej temnote. Oddeľujúcemu sa temnému mostu /ceste/. Vizualizujme si v momente stretu dvoch mostov svoj sen na Zemi, tzn, – vizualizujme si krásno, pocity radosti, šťastia…..a s týmito emóciami vykročme po ceste – moste svetla. Nepochybujme, verme si!!! O pár minút budem zdieľať kód /spojnica je v podstate portál, kde sa miešajú energie svetla a temna/. Vedecký svet túto situáciu nevidí…

fewa

Popíšem stručne, čo sa na energetickej úrovni odohráva. Zo stavcov hrudnej chrbtice….v mieste duchovného srdca /hrudná kosť/ sa vytvára smerom dozadu /za chrbtom/ niečo, čo by sme mohli nazvať rieka.. Vertikálnym smerom /uhol 90 stupňov/ prúdi stredom hlavy /čakrálnym tubusom/ prúd diamantového svetla. Neustále priteká a rovnako odteká /tečie/ “rieka” zo stredu hrudníka.. Touto “riekou odteká z nás všetko, čo neladí so svetlom, ktoré je v nás. So svetlom človeka……

……vytvárajú sa tri paprsky. Jeden prechádza vertikálne cez 7. čakru….do stredu svetla duchovného srdca. Smerom od stredu sa rozdeľuje do tvaru “Y”. Keď tieto paprsky spojíme pomyselnými čiarami, vidíme trojúholník v ktorého strede je naše svetlo /duchovné srdce/. To je, moji milí, Kristovské vedomie…..

…..Kmitočet svetelných častíc /tzn. hutnosť svetla – vibrácie/ korešponduje veľmi jemným zvukom, ktoré sú anjelske. Túto anjelsku melódiu /zvuky/ môžeme rôznou intenzitou počuť……..

…..Skúste si predstaviť, že stojíte na konci tmavého tunela, v ktorom skutočne nič nie je vidieť. Nie je rovný, ale mierne zaoblený doprava. Predstavte si, že koniec tohto čierneho, tmavého tunela je pár metrov pred Vami a je zaplavený rovnako bielym svetlom, aké vidíme okolo Slnka. Je neohraničené, mäkké, veľmi husté, jemné. Ako biely oblak, ktorý má rozpité okraje. Keď sa na svetlo pozeráte, začínate sa usmievať. začínate cítiť radosť. Začínate cítiť ľahkosť. Žiada sa Vám do tohto svetla vojsť a byť ním zaplavený. Je to Vaše svetlo….svetlo na ktoré ste zabudli…..Na tomto mieste sa teraz nachádzame…….

Ilona (Féwa – 20.3.2015)

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s