Žite svoje svetlo – odkaz od Féwy

Dovoľte, aby som dnes v prvom rade citovala pár informácií z učenia Plejáďanov, z knihy “Poslové úsvitu”:
Keď sa pozriete na seba a nezabúdate, že ste na tejto ceste a neustále si pripomínate, že vťahujete svetlo do svojho tela a že sa snažíte zvýšiť frekvenciu svojho fyzického základu, postaviť sa na odpor proti zákonom ľudstva a zmeniť frekvenciu tejto planéty – vytvárate tým akúsi kontinuitu, ktorá dokáže viac ako všetky knihy a nahrávky sveta. …..Predovšetkým a na prvom mieste – žite svoje svetlo. Žite to svetlo, ktoré je vo Vás s odvahou. Žite ho. Jednoducho povedzte, tomuto verím. Toto žijem. Niekto Vám napríklad povie: “Buď opatrný, lebo prechladneš”. Vy na to odpoviete: “Ja neverím na prechladnutie. Nepoužívam svoje telo pre nemoc.” Tým, že takéto veci hovoríte, vediete ostatných ku prebudeniu.

Nech sa kdekoľvek nachádzate – používajte svetelný stĺp. Doporučujeme Vám, aby si každý z Vás predstavil svetelný stĺp vstupujúci temenom do vašej hlavy a naplňujúci Vaše telo svetlom. Predstavte si tento kozmický svetelný stĺp, ako prichádza z ďaľekého vesmíru, napĺňa Vás a potom vychádza solárnym pletencom a vytvára svetelný obal okolo Vášho tela, takže žijete vnútri žiariaceho éterického vajca.
Keď milujete sami seba a Zem a viete, že ste tu, abyste novo definovali, novo navrhli a prelomili hranice ľudstva – vysielajte to. Žite život zasvätený týmto myšlienkam. Keď sa nás pýtate, koľko času im máte venovať, povieme: “To je veľmi jednoduché. Všetok Váš čas.” Nie je to nič, kvôli čomu by ste si mali robiť starosti, je to niečo, čo jednoducho STE. Vy to žijete…..Zistíte, že keď žijete vaše svetlo, priťahujete k sebe ostatných, ktorí majú veľký záujem žiť svoje životy rovnako a Váš počet bude neustále narastať.

Keď slúžite sebe a ste oddaní osobnému vývoju a zmene, povznášate všetkých okolo seba. To je služba. Služba neznamená chodiť a robiť zo seba mučedníka a hovoriť: “Ja Vás spasím.” Služba znamená robiť prácu sám a žiť tak, že každý, koho sa dotknete, je Vašou cestou motivovaný…..Pokiaľ chcete zrýchlenie, vyjadrite sa jasne, buďte veľmi pripravení odštartovať a buďte otvorení pri čítaní symbolov, tak ako sa k Vám dostávajú. Keď nejaká kniha spadne z police, prečítajte si ju…..Dôverujte svojim pocitom.
Dochádza k istému výberu vyvolených. Čo to znamená, byť vyvoleným…to znamený byť tým, kto počuje zvuk svojej vnútornej piesne…..Vy sami ste sa vyvolili.

Vy všetci musíte mať jasnú predstavu, ako by ste chceli projektovať svoju realitu….to znamená, že pracujete s jasnosťou. Poviete: “Mojim sprievodcom a všetkým, ktorí mi pomáhajú v mojej evolučnej ceste po Zemi: Je mojím zámerom byť úspešný. Je mojím zámerom byť vždy v bezpečí vo všetkom, čo robím. Je mojím zámerom prijímať lásku a dávať lásku všetkým, čo robím. Je mojím zámerom mať sa dobre a prosperovať podľa svojich potrieb. Je mojím zámerom nebyť nadmieru zamilovaný do materiálneho sveta.”

Napriek tomu, že musíte vykonať svoju prácu a vyvíjať sa, je tu mnoho mimoplanetárnych a nefyzických bytostí, ktoré sú pripravené s Vami spolupracovať. Stačí len požiadať ich o pomoc. Keď to urobíte, vždy jasne prehláste, že sa Vám akákoľvek pomoc dostane od svetla. Zostaňte vo svojej integrite a buďte bdelí. Predpokladá sa, že ak je niekto na tejto planéte inteligentný, je duchovne uvedomelý. To je naprosté klamstvo. Niekto môže byť prenikavo inteligentný a môže sa naučiť prekračovať ľudské zákony a napriek tomu nemusí spolupracovať s frekvenciou svetla a frekvenciou lásky. Buďte si toho vedomí….

Zmienili sme sa už mnohokrát, že frekvencia svetla prináša informácie. Frekvencia lásky prináša tvorenie a úctu ku stvoreniu a spojeniu so všetkým stvorením…..Pokiaľ si myslíte, že frekvencia lásky pochádza z niečoho mimo Vás, z miesta mimo Vášho vnútra, budete robiť to, čo sa na tejto planéte dialo znova a znova. Uctievať niekoho, kto šíri frekvenciu lásky, ako by bol svätý. Ideálne je niesť svetelnú frekvenciu informácie – byť informovaný – a spojiť ju s frekvenciou lásky.

artworks

Pamätajte, že hmota je len uväznené svetlo. Až budete budovať svoje svetelné telo, dovolíte reorganizáciu svojej molekulárnej štruktúry – prestanete byť závislí na istých aspektoch materializmu, aby Vaše spirituálne pochopenie mohlo byť viac v súlade s vaším každodenným životom. Budovanie svetelného tela znamená dovoliť menej uväznenej hmote, aby sa manifestovala a dovoliť svetlu, aby sa stalo tým, kým ste, takže nebudete tak hmotní…….Až zvýšite vibračné kmitočty, stanete sa svojím svetelným telom. Doslova uvidíte zmeny vo svojom tele. Vaše telo sa stane oveľa vitálnejšie, mladistvejšie, bude sa oveľa viac sýtiť svojím bytím a určite sa stane procesorom veľkého množstva informácií. Stane sa fantastickou bytosťou. Budovanie svetelného tela znamená stať sa fantastickou bytosťou….

Keď budete ku všetkému, čo viete pristupovať s postojom, že existuje božský poriadok a božský cieľ…i keď to aspekt Vášho ega nebude stále chápať, budete sa rýchlo pohybovať realitami. Bude mnoho spôsobov, ktorými bude galaktická prílivová vlna svetla prežívaná…….

Ilona (Féwa – 14.3.2015)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s