Vzestup a duchovní celistvost

Slovo vzestup je v současné době hodně používáno zejména ve vztahu k cestě duchovně-energetického rozvoje. Již od pradávna se používal podobný termín, a vždy se týkal toho jediného: průchodu očištěného a rozšířeného vědomí jednotlivce skrze výše-dimenzionální pásma. Vzestup tedy znamená duchovní integraci našeho výše-dimenzionálního vědomí to té míry, kdy jsme schopni vědomě aktivovat energetické vlnové pole přímo kolem svého fyzického těla i přímo v něm, kdy jsme schopni přeměnit se nazpátek ve světlo, jímž jsme byli, než jsme vstoupili do frekvenční hustoty planety Země.

Část průběhu duchovního spojení našich vyšších identit či expanze našeho vědomí zahrnuje ,,přeprogramování” našeho způsobu myšlení. Naše myšlenky vytvářejí naši realitu a životní zkušenost – vnější i vnitřní.  Svými zmatenými, chaotickými či naopak jasnými a koncentrovanými myšlenkami vytváříme v této holografické realitě svůj scénář, jenž je samozřejmě spojen s dalšími v rámci rodiny, společnosti, území atd.

Povede-li se nám alespoň částečně ovládnout své myšlenky, přeprogramovat své vědomí na jiný „scénář“, mění se i realita kolem nás. Nevěříte? Zkuste to :). Zpočátku možná nic nezpozorujete, časem však dochází k překvapivým změnám.

2071

Během cesty duchovně-energetického vzestupu tedy v plné míře odpovídáme za to, že budeme vždy jednat s duchovní celistvostí. Neexistuje žádná omluva pro to, že vědomě porušujeme duchovní práva ostatních, bez ohledu na to, jak špatně na nás možná reagují. Někdy se jedná i o nechtěnou nucenou pomoc jiným, jindy o posuzování a odsuzování způsobu jednání ostatních.

Nelze tedy mluvit například o „sluníčkové lásce“ a u toho se potají – byť „jen“ v myšlenkách osočovat na někoho, jehož projevy se vám nezamlouvají. Nelze být „duchovním absolventem různých naladění“ a u toho pomlouvat kamarádku. Přesněji napsáno, ono to lze – ovšem karmické antičástice (doslova shluky temné energie) vytvořené v energetickém poli dotyčného postojem, který je v rozporu s duchovní integritou jsou tím „trestem božím“, jenž si vytváří on sám. Duchovní celistvost vyžaduje, abychom vědomě začali pozorovat to, co skutečně činíme a jak opravdu žijeme své životy.

Znamená to mít sílu se podívat do tváře oblastem činností, v nichž náš výkon neodpovídá naší momentální duchovní úrovni, o níž se domníváme, že jsme již dosáhli a též, abychom vyvinuli aktivní snahu a kázeň za účelem přivedení těchto oblastí našich životů k duchovní celistvosti, neboť snaha o ní je hlavní odpovědností na stezce duchovního mistrovství.

Zuzana Soukupová

Reprodukce textu tohoto článku, jenž je autorským vlastnictvím majitelky těchto webových stránek Zuzany Soukupové, je povolena pro jakékoliv médium pouze v nezkrácené podobě, a pokud je připojen aktivní odkaz na http://www.reiki-centrumpraha.cz

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s