Oslobodzovanie ľudských bytostí – odkaz od Féwy

Ako začať :)……víziami, ktorým hovorím videá, alebo stručnými informáciami o dianí, ktoré bude s najväčšou pravdepodobnosťou následovať. Vzhľadom na svetlo, ktoré je husté ako med – a všetci do jedného v ňom “plávame”.

Aby bol pohľad celistvý – začnem víziou. Nemám na mysli “videá” na ktoré sa pozerám pri bežnej komunikácií. Videá, ktorými vidíme tak povediac za roh ľudskej myšlienky, kde sa skrýva skutočná pravda. Mám na mysli videá kolektívneho diania. A v tomto zmysle už pár dní vidím striedavo hlavu tigra a leva. Majú pohľad ako ostro nabrúsená čepeľ noža. Napriek kľudu, odvahe, nekompromisnosti, ktoré na emocionálnej úrovni ich tvár vyžaruje. Okolo ich hlavy /hláv – je tu úzka súvislosť s bielym drakom/ sú viditeľne sa rozpadávajúce, drobiace mreže. Druhá vízia je vystupovanie človeka z tela cez siedmu čakru. Čiže uvoľňovanie pút, blokov prizmatickým svetlom Zdroja. Oslobodzovanie ľudských bytostí – cesta, ktorou budeme kráčať už nie s ohnutou chrbticou, v predklone, ale s hlavou hrdo vztýčenou. To je sila leva, tigra, bieleho draka.

leo

Snáď každý z nás pozná rozprávku o včielke Máji a Vilkovi. O dvoch postavičkách, ktoré odprezentovávajú dve strany jednej mince. Klady i zápory….dva protiklady správania sa človeka voči človeku, systému voči ľudskej spoločnosti. Túto rozprávku máme na vlastnej koži detailne prežitú, precítenú. Súvisí s životom nás všetkých. Viditeľná hojnosť bezemočne prisypávaná stále na tú istú misku váh. Do neba volajúca krivda, nespravodlivosť, klamstvá. Zneužívanie dobra – zlom. A to nielen globálne, ale i individuálne. Zlom prejaveným voči sebe navzájom, s čím pochopiteľne súvisí nespravodlivosť, krivda na nás globálne páchaná. Božský potenciál, to znamená hutnosť svetla, v ktorej sa nachádzame, bude “prerezávať” bezemočnosťou….na prasknutie naplnené vrecia. Inými slovami – božská spravodlivosť bude dohliadať na rovnováhu váh.

Ako dole, tak hore. Ako v malom, tak vo veľkom. To je pravda, ktorá sa bude v mnohých prípadoch nečakane a zrýchleným tempom zviditeľňovať….

Ilona (Féwa – 13.3.2015)

Reklamy

One thought on “Oslobodzovanie ľudských bytostí – odkaz od Féwy

  1. Dnes som si užil sen s “Vodným šablozubým tigrom” aj s odkazom 😃 – podla tvojho popisu mohlo ísť o kombináciu “drak-tiger”, farby “modra-biela”, pocity “mohutnosť stabilita”, ďakujem Féwy. 😇

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s