AA Michael – Solární expanze, energie Božské Matky a multidimenzionální zkušenost

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn, únor 2015

Milovaná rodino Světla, jak se připravujete na mocné přicházející energie rovnodennosti a zatmění v březnu 2015*, najednou cítíte působení dynamické aktivity a expanze na Slunci a v solárním systému. Slunce/Solaris prochází „upgradem“ ve svém Poli Světelného Těla, aby je přivedlo do harmonické rezonance s novými Galaktickými/Kosmickými Světelnými Kódy vyzařovanými z Velkého Centrálního Slunce ve středu Galaxie. Tento proces je řízen Solární Radou Solarisu a Galaktickou Radou Galaxie Zlaté Růže (Mléčné dráhy).

Protože tato nezbytná solární nastavení jsou prováděna ve Světelném Těle Solarisu, bude to samozřejmě pociťováno jako podobné “upgrady” na Solární úrovní vašeho vlastního Světelného Těla. To bude iniciovat rekalibrací frekvencí ve vašem světelném těle a vašem fyzickém těle.

Toto je mocný process, který pocítíte v šišince mozkové a v nervovém systému, stejně tak jako v oblasti solar plexu. Na krátký okamžik můžete zažít napětí, hněv, depresi, závratě, přerušený spánkový vzorec a intenzívní snění. Můžete také zažít uvolnění starých vzorců strachu spojených s držením a ztělesněním více světla, protože uvolňujete více své vnitřní božskosti do vnějšího světa. To se uvolní jako rekalibrační proces, pokud to skončí přípravou na velké posuny na planetě v březnu.

Tento proces potom umožní vašemu světelnému tělu a fyzickému tělo nést a předat vice diamantového světla, které je přijímáno z Galaktického Centra v Galaxii a skrze Solaris na Zemi. To vám umožní stát se Křišťálovými Bytostmi Diamantového Světla, které se vyvíjejí na Zemi v Nové Realitě.


Dvojitý plamen a ztělesnění božského ženství Velké Matky

Aktivace Diamantových Kódů na Zemi dosáhla stupně, na kterém je plně dosaženo Dvojitého Plamene nebo-li Společenství Posvátného Srdce. Toto je vnitřní společenství, kde božské ženství a božské mužství se spojilo dohromady v posvátném svazku, aby vytvořily Novou Realitu.

V této konkrétní době to je Velká Matka, jejíž energie je pociťována nejsilněji. Jako Ma´at, nositelka kosmické rovnováhy se probouzí v mnoha lidech. Jedná se o intenzívní energii, která vyjadřuje sama sebe jako Nicotu, jako prázdnotu nebo nicotnost, předtím než se projeví. Pro mnohé je nutnost vyjádřit Nicotu děsivou zkušeností, zvláště ve společnosti, která si cení aktivity a tvořivosti.

Ztělesnit božské ženství znamená ztělesnit také tuto prázdnotu a být s ní v míru jako s částí cyklů existence. Nemějte strach, že jste „zablokováni“ nebo „zaseknutí“, nebo že jste selhali. Je to prostě jen doba, kdy jste Nicotou, abyste pomohli zrození něčeho nového do světla.

Dokázat udržet tuto Nicotu v rovnováze se Stvořením a Projevem je prací Velké Kosmické Matky. Nést tuto energii ve svém nitru znamená ztělesnit tuto Velkou Kosmickou Matku.

Jako ztělesnění božského ženství napomáháte rovnováze všeho živého na Zemi. Stáváte se také Kuan Yin, prostředníkem pro lásku a soucit, a mostem pro energii, která miluje a vyživuje všechny živé bytosti.

Milovaná Rodino Světla, tím, že ztělesňujete energii božského ženství, pomáháte udržovat, milovat a znovuzrodit Zemi. Toto je největší tajemství Mystéria Kódů Grálu, obnovení života a lásky v nové době skrze Alchymistický proces vnitřního Posvátného Svazku. Je to hluboké vnitřní společenství všech aspektů Já, transformující staré energie do Nového Diamantového Křišťálového Světla.

Protože ztělesňujete Velkou Matku, stáváte se Grálem nebo Kalichem pro Diamantové Světlo. Proudí z vás a do stvoření Nové Země a Nové Reality. Ve správném čase vystoupí vpřed božské mužství, aby projevilo tuto Novou Realitu do materiální formy.


Proces multidimenzionální reality a „Časová fáze nesouladu“

Ve stejné chvíli, kdy pracujete s těmito posuny ve Světelné Energii, seznamujete se také se svými schopnostmi jako Multidimenzionální Světelní Mistři. To vyžaduje, abyste byli vysoce zkušení v posouvání dimenzí, protože také posouváte Časové osy a Časové fáze. To dává vznik efektu, který nazveme „Časová fáze nesouladu“. Tento „nesoulad“ se objevuje, když vaše světelné tělo musí rychle přepínat mezi různými časovými osami a časovými rytmy.

Vaše Země se nyní nalézá v páté světelné dimenzi.  Většina obyvatel Země si pro současnost zvolila zůstat v iluzi třetího rozměru, který zahrnuje dualitu, konflikt a účast na emočních „dramatech“ zneužívání a obětování. V páté světelné dimenzi  se vnímání  Jednoty a propojení stává důležitějším, jako je tomu u stvoření mírumilovné a udržitelné společnosti. V šesté světelné dimenzi jsou magie a imaginace základními styly přijetí, s mystérii a zázraky, které zaujímají hlavní stupeň, a v sedmé světelné dimenzi vstupujete do Mistrovství Světelného Posunu Dimenzionální Duševní Technologie.

Právě teď se, milovaní, učíte, jak zvládnout tuto práci. Kterýkoliv den byste se mohli přesunout ze 3D do 4D (časové spirály) do 5D a 6D několikrát. Při každém posunu vaše tělo a světelné tělo  mění Světelnou Frekvenci a Rytmus.

3D je velmi pomalá frekvence, ale na fyzické rovině se projevuje jako velká aktivita a stress. 5D je pomalejší a 6D ještě dokonce pomalejší z hlediska přijetí, kdy přistupujete ke stavu „bezčasovosti“ a TEĎ, které jsou podstatou Vyšších Forem Vědomí.

Posun mezi vysokou aktivitou a absolutním klidem může vytvořit pocit nesouladu a neklidu. Mnoho lidí cítí úzkost, zablokování, hledají důvod, proč „se nic neděje“, když ve skutečnosti zažívají hluboký klid Vyšších Dimenzí Vědomí.

Mnozí z vás si zvolili, na úrovni duše, pokračovat v dobrodružství ve 3D, zatímco zároveň také žijete a tvoříte ve vyšších dimenzích. Toto je podstata multidimenzionality. Bude to trvat nějaký čas, než si vaše Tělo a Mysl zvyknou na přepínání těchto časových fází mezi úrovněmi Přijetí a Frekvence.

Přejeme vám mnoho Radosti při vaší Cestě po Zemi!
* * * * *

© Celia Fenn,   http://www.starchildglobal.com.
* 20.3. 2015 dojde k úplnému zatmění Slunce, které ale ovšem bude na našem území viditelné jen částečně (74,4%). Začne v 9:36:36 hod. a skončí v 11:57:06 hod. Více viz ZDE


Poznámka ke kopírování:

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přeložila Iva M. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem a to za podmínky, že u reprodukovaného celku bude připojeno celé znění této “Poznámky” včetně aktivního odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkujeme za pochopení a respektování této podmínky.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s