Všestranné tvorenie, bezpodmienečna láska – odkaz od Féwy

Od začiatku transformácie cestujú ruka v ruke energie plejádske, archanjelske, anjelske. Jednoducho je to tak :). Prešlapávajú cestu vpred a súčasne späť. Ich energia je liečivá, harmonizujúca. Prenášajú ju všestranným tvorením, bezpodmienečnou láskou do každého materiálu, ktorého sa srdcom dotkne ich vedomá myšlienka. Je to láska, ktorá Zemi tak chýbala. Bezprostredne, spontánne, detsky hravo prejavená. A to v každej oblasti nášho života. Veď život je tým dôležitým – neustále sa prejavujúcim okamihom prítomna. Nakoľko ženská energia vedie transformáciu /tým nechcem podceňovať mužskú energiu :) / – je pochopiteľné, že ženy budú výrazne vstupovať do diania na planéte. A to v zmysle akéhokoľvek tvorenia, čiže práce, spolupodieľania sa na zmenách. Ako bolo v úvode spomenuté – liečivé plejádske a anjelske energie budú teraz výrazne pomáhať. Obe spoločenstvá energií majú jedno spoločné. Sú jemnou, láskyplnou energiou. Jediným rozdielom, “znamienkom”, podľa ktorého poznáte, že sa jedná o energiu plejádsku je – šantivosť, žartovanie, neustále tvorenie. Jednoducho by sme mohli povedať, že je pre túto kategóriu bytostí v ľudských telách typickým symbolom žmurkajúci smajlík ;).

fewa

Sama za seba môžem povedať, že sa už veľmi teším na prácu, ktorá ma čaká. Konečne sme sa posunuli do tých nebeských výšin /energeticky/, že je mi dovolené vkladať energiu lásky i do iných materiálov, ktoré som si zatiaľ nosila domov z chrámu svetla, ktorým je príroda. Teším sa, že už nebudem stáť “len” pri maliarskom stojane s paletou všetkých farieb v rukách a maľovať informácie “len” na plátna, ale v spolupráci s bytosťami prírody i hviezd prinášať energie lásky, to znamená i radosti na matku Zem. Milujem pastelky…. /sú spomienkou na moje prvé obrazy, kedy som ešte nezdieľala posolstvá na internete/….pretože sú nielen farbou vsadenou do dreva, ktoré nesie informácie našej DNA /i preto boli dlho zaznávané…/. Pastelky naša duša najcitlivejšie vníma.

Takže sa teším, moji milí priatelia, že budeme spoločne /každý svojím poslaním/ harmonizovať, liečiť ubolenú ľudskú dušičku a všakovakým spôsobom pomáhať. Rozžiarovať interiéry i exteriéry všetkými farbami i zvukmi lásky, ktoré sú pre človeka jednoducho prirodzené. A nezabúdajme – zlo, ktoré všetci odmietame, sa bojí toho, čo je pre človeka prirodzené. Lásky, prejaveného citu, emócie, empatie, radosti. Čím iným ako množinou lásky ho zo Zeme vyženieme :)

Ilona (Féwa – 4.3.2015)

Reklamy

2 thoughts on “Všestranné tvorenie, bezpodmienečna láska – odkaz od Féwy

 1. Podľa mňa sa zlo “nebojí” :) Tak isto ako sa ani “dobro” nijako ináč neprejavuje, ako svojou špecifickou frekvenciou a vieme ich od seba rozoznať cez naše pocity a patrične sa potom buď usmejeme, alebo sme smutný.
  Zlo a dobro sú v mojom vnímaní ako keby 2 veľmi subjektívne, resp. abstraktné “hodnoty” (konce) jednej osi. U každého to opisuje možno trochu (možno viacej) odlišnú vibráciu, odkiaľ platí daná “hranica” (a čo zahrňuje), ktorá ako keby delí túto os, ktorá sa vlastne nedá rozdeliť.

  Tým pádom aj myšlienka na tzv. “vyháňanie” zla, je vlastne:
  a) Pokus o vyčlenenie “nehodnej” časti celku, čo asi nie je veľmi možné, lebo do celku sa vraj nedá nič pridať a ani odobrať. Osobne si nemyslím, že by existovalo niečo, čo nie je hodné svojej existencie, čo by nemalo v stvorení svoje miesto, aj keď sa to niekedy veľmi ťažko prijíma a spracováva.
  b) Podporovaním daného “obrazu”, pretože smeruje zámer/pozornosť ku konkrétnemu typu vibrácie.

  “Zlo” (tieň – to čo na sebe ignorujem a nepovažujem za hodné existencie a mojej pozornosti – vo mne a tým pádom aj mimo mňa) v sebe môžem – viem ale možno integrovať a transformovať. Priznať si ho a potom s ním začať pracovať (podľa môjho najlepšieho vedomia a svedomia) tým požadovaným smerom. Cesta smerom iba k jednému pólu spôsobuje u mňa vždy vychýlenie zo stredu a zároveň nasledovne potreby celku (mňa) nejako vyvážiť toto vychýlenie.
  Napr.:
  – Chcem vyháňať zlo, tak dostanem viac príležitosti ho vyháňať. Budem stretávať (vytvárať) zlo, aby som s ním mohol bojovať.
  – Chcem podporovať dobro, dostanem viac príležitostí ho podporovať. Budem vidieť (vytvárať) biedu a môcť tak byť tým láskyplným, podporujúcim.
  – Chcem byť dobrý liečiteľ, dostanem možnosť liečiť – budem mať (vytvorím) veľa chorých pacientov, ktorých bude treba liečiť.

  Nič z toho, ale nie je zlé a ani dobré. Jednoducho to JE. Sú to možno iba jednotlivé časti vývoja, na danej pomyselnej osi celku a keďže žiadna os neexistuje, je to veľmi náročné dokázať si pre seba vytvoriť (spomenúť si) koncept, ktorý by dával zmysel a tak zostáva nakoniec iba jediné, kráčať svojou cestou :)

  • Skvele napísané, iskra :) Vnímam to podobne.
   Féwa podľa mňa používa výrazy, ktoré by mohli pochopiť viacerí… niekomu to rezonuje viac, niekomu menej :)

   A áno, jednoducho to je – nálepky si k tomu priradíme sami, podľa toho, čomu momentálne veríme, o čom sme práve presvedčení. Tiež ide o to, nakoľko tie opačné strany (svetlé, temné) dokážeme integrovať, zjednotiť. Dve strany tej istej mince.. opačné póly toho istého.

   Celé je to vlastne o tom, ako vnímame sami seba (vesmír). Každý má svoju cestu…
   Prajem krásny dník, aj víkend :) ♥

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s