Síla Země – odkaz od Zlatej dušičky

Je čas, lidé Země. Hledáte odpovědi, ale mnohdy netušíte, že otázky, které pokládáte, vám nemohou pomoci získat takovou odpověď, po které toužíte. Zaobíráte se svými životy a často řešíte podobné věci, aniž se zamýšlíte nad jejich významem. Chápeme, že jste mnohdy zmateni. Též život vám nahrává k tomu, abyste se dostali z bludného kruhu vašich iluzí. Často se cítíte neschopni pohybu, jakoby jste se točili v kruhu. To vám ukazuje, že je čas zpomalit a popřemýšlet o tom, co v životě chcete. Uvědomit si priority. Stále získáváte sílu ze svých naplněných přání, z toho, co vás těší. Nejvíce síly však přichází skrze lásku. Najděte v sobě odhodlání, abyste změnili své strachy. Otevřete se nečekanému. Neboť život není stereotyp. Je to oslava tvořivosti, víry v sebe.

Lidé Země, zkuste být veselí a radostní, nechtějte si pěstovat sebelítost a nedůvěru ve své schopnosti. Cokoli, co vás pozvedne z emocí strachu, je přínosné. Energie Země vyvěrají z léčivých míst, často jste vedeni právě tam, kde se cítíte výborně po těle i na duši. Získáváte nejen sílu, ale též schopnosti uzdravit sami sebe. Síla Země je na mnohých místech ohromná. Musíte propojit svá těla s touto energií. Choďte bosi, dotýkejte se země, v mnohém budete léčeni. Milujte dny, kdy se můžete toulat přírodou. Sami nevíte, jak moc je to pro vás prospěšné. Milujte své děti a neodbývejte je, ale naslouchejte jim. Zvláště těm nejmenším. Ti jsou ještě čistí a nezkažení a mají v sobě mnohé moudrosti.

barefoot-kids

Jste bytosti mnoha rozdílů, mnoha potenciálů. Bohužel však mnohdy nedoceníte sami sebe. Jste uzavření ve svém omezeném světě a nedáte si šanci, aby k vám proniklo cokoli, co by vás pozvedlo, díky čemu byste otevřeli oči a procitli. Vše se však může změnit. Záleží na vás, v jaké realitě chcete žít a čím se zabývat. Chce to ale být pozorní a naučit se věnovat svou pozornost i věcem všedním, maličkostem, které mnohdy mohou velice změnit váš svět. Zůstáváme s vámi a milujeme vás.

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/index.htm

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s