Lord Melchizedek – Shromáždění Univerzální úrovně Krista

Poselství Lorda Melchizedeka přijala Natalie Glasson,  30-1-15

Z Univerzální úrovně Stvořitelova vesmíru jsou posílány pozdravy a láska. Vibrace Kristova vědomí se skutečně aktivuje a proniká svými energiemi na Zemi. Vibrace podstaty Kristova vědomí v Univerzálním ášramu se rozšiřují a mocně aktivují a naplňují náš Ášram a Komnaty světla nejvyššími vibracemi lásky. Všichni vzestoupení mistři, archandělé a andělské bytosti Univerzální úrovně se shromažďují, aby byli svědky hlubokého probuzení lásky uvnitř jádra Kristových energií Univerzální úrovně.

Je to jakoby zlatá koule světla zcela plná vitality a životní energie neustále zvyšovala svou intenzitu a vyzařování z Kristovy komnaty a cestovala celým Univerzálním ášramem. Vibrace lásky jsou větší, než jaké jsme dosud zažili. Mohu tyto vibrace popsat pouze jako lahodné všem aspektům bytí, očistné a hluboce inspirativní. Jsme všichni v úžasu, jak se tu shromažďujeme, abychom byli přítomni rozšiřování a zintenzivňování jádra Kristova vědomí Univerzální úrovně a zároveň si všímáme stejného rozšiřování a zesilování uvnitř esence Kristova vědomí v našich duších. Vnímáme toto rozšiřování jako vnější obraz pravdy vyvstávající z nitra našich duší. Když se nyní všichni shromažďujeme, je to v našem vzestupu překrásný okamžik, jako bychom sledovali ve svém nitru plápolající plamen a vstřebávali vše, co je nám dáváno božským Stvořitelem.

Já, Lord Melchizedek, Univerzální logos (dohližitel) sdílím nyní naše zkušenosti z Univerzálního ášramu, protože toto je probuzení Kristova vědomí, které ovlivňuje všechny aspekty Stvořitele včetně vás a celého lidstva. Stvořitel dal vzniknout Věku lásky, který započal přibližně rokem 2012; od této doby Stvořitel naplňuje celý svůj vesmír pulsující láskou, aby podpořil, probudil a dovedl všechny do prostoru lásky v jejich bytí a tím dovedl vyšší vibrace lásky k naplnění a možnosti hlubšího prožívání. Tyto vibrace jež jakoby byly tepem Stvořitelova srdce, pomalu a klidně postupně nabírají na rychlosti, rytmu a síle. Nové a vyšší vibrace lásky vždy proudí a šíří se od Stvořitele; můžete si nyní vytvořit záměr, jako udělalo i mnoho z nás vzestoupených mistrů, že budete v nepřetržitém a stálém sladění s láskou Stvořitele.

      “Všechny aspekty mého bytí jsou v neustálém vyladění na přijímání nových, rozpínajících se a věčně proudících vibrací lásky vycházejících z jádra Stvořitele, aby napomohly vzestupu mému i všech do lásky, naplnění a života. Neustále přijímám vibrace lásky zrozené ze Stvořitele, která nekonečně podporuje každý aspekt mého bytí. Děkuji.”

      Díky soustředění lásky na Zemi a na vnitřních rovinách se všechny aspekty Kristova vědomí sjednocují a posilují. Kristovo vědomí je kolektivní energie nejvyšší živé lásky. Je to láska, která povzbuzuje každou duši, aby se nadechla svěžích a skutečných vibrací Stvořitele, vyjadřovala lásku zrozenou z pravdy a tím podpořila projevy lásky, aby byly již navždy přítomné. Hlubší vyjádření lásky je účelem Kristova vědomí obzvláště v této době vzestupu, protože to přináší sílu, odvahu a moc milovat, aby všichni uvěřili a dáli lásce svou důvěru. V průběhu nadcházejících let si všimnete, že Kristovo vědomí je stále přítomné a vtahuje vás hlouběji do prostoru lásky ve vás. Je přítomné, aby podpořilo hlubší vědomé probuzení lásky ve vašem bytí. Představte si prostor lásky ve vaší duši a v srdci jako komnatu, která se tisíckrát zvětší a zintenzivní; dokážete si představit takový prožitek a překrásné vyjádření lásky? Toto je jeden z účelů narůstající přítomnosti Kristova vědomí.

      Díky lásce ve vás, která přitahuje více lásky Stvořitele, aby se manifestovala, vytvořil Stvořitel energetickou vlnu probuzení Krista, která nejprve vstoupila do jádra vibrací Kristova vědomí na Kosmické úrovni, na kterou dohlíží Mahátma, poté vstoupila do Multiuniverzální úrovně, na kterou dohlíží Archanděl Metatron a poté do Univerzální úrovně. Každá úroveň zažila a stále se těší z navýšené záře a stále se rozšiřujícího světla Kristova vědomí, bytosti se shromažďují, aby to sledovaly a zažívaly tak jako my na Univerzální úrovni, přijímáme mnoho vhledů, léčení a inspiraci od zesílené přítomnosti. Nejsme si jisti, kdy tato energie doputuje na Galaktickou úroveň, na kterou dohlíží Melchior, na Solární úroveň spravovanou Heliem a Vestou a na Planetární úroveň, spravovanou Lordem Buddhou. Tato aktivace Krista Stvořitelem je jako posel naplňující uspokojením všechny, kteří jsou přitahováni do jeho středu a také se dotýká a volá všechny do prostoru lásky v jejich bytí, do prostoru jejich duše a srdce.

      Energie poté, co projde dimenzemi Stvořitelova vesmíru, vstoupí do Matky Země. Matka Země přijme Kristovo světlo, které pak bude po nějaký čas používat k léčení a omlazení Země než bude energie rozdělena do buněk lidstva ku pomoci fyzického vtělení Kristova vědomí. Celý tento proces proběhne třikrát a posune a povede všechny a celou Zemi základními úrovněmi Věku lásky a jeho manifestací na Zemi. Jako duše můžete navštívit jednu či všechny úrovně Stvořitelova vesmíru a koupat se v posvátném světle, které vyživuje vaši duši. Zveme vás k návštěvě Univerzální úrovně buď v meditaci či ve spánku, abyste se jednoduše posadili před jádrem Kristova vědomí Univerzální úrovně a dýchali nádherné zlaté vibrace do celého svého bytí.

      “Lorde Melchizedeku, přeji si posadit se před jádrem Kristova vědomí Univerzální úrovně a přijmout všechen přínos jeho přítomnosti, ukotvit a plněji vtělit lásku do svého bytí. Prosím, přenes mě do Kristovy komnaty v Univerzálním ášramu, abych se mohl posadit ke své světelné rodině, mistrům a archandělům Univerzální úrovně. Lorde Melchizedeku, prosím, přenes mě nyní pod svou ochranou, podpoř mne a pomoz mi se ukotvit zpět v mé realitě, až budu hotov. Nyní jsem připraven přijmout a prozkoumat toto probouzející se zesílené Kristovo vědomí zrozené ze Stvořitele. Děkuji.

      Zjišťujeme, že mnohé duše, které v této době navštěvují Kristovu komnatu, zažívají hlubší přítomnost proudění a lehkosti ve své realitě a vzájemnou komunikaci se svou duší a vibrace ukřižování podporují proces propouštění a ukončování starých cyklů. Je to vskutku jako léčivý balzám umožňující, aby mnoho stagnujících energií bylo snadněji a pohodlněji rozehnáno, odsunuto a zmírněno. Můžete také cítit, že jste vedeni a povzbuzováni, abyste vědomě prožili Kristovu komnatu Multiuniverzální a Kosmické úrovně Stvořitelova vesmíru podobným způsobem, jaký jsem popsal. Můžete se také cítit vedeni, když probíhá ukotvování, k návštěvě dalších úrovní Stvořitelova vesmíru.  Posílené vibrace Kristova vědomí a energetická vlna Když absorbujete posílené Kristovy vibrace, dosahujete energetické integrace v přípravě na okamžik, kdy Matka Země (duchovní bytost) přenese Kristovo vědomí do Země (fyzické) a buněk vašeho těla.ukřižování má také kolektivní význam, kterým je rozpuštění nepotřebných přesvědčení, názorů teorií a pohledů na Stvořitele, na účel Země, na proces vzestupu a aspekty náboženské víry. Je to hluboké očištění iluze, což přináší lidstvu vědomí a čisté uvědomění si, které je plněji sladěno s pravdou a naplněním Stvořitele.

      Buďte připraveni poznat sebe, svou realitu a Stvořitele novým, rozšířeným a odlišným způsobem. Můžete si afirmovat:

      “Já jsem připraven rozšířit své vědomí, snadno nechávám odejít všechny nepotřebné aspekty svého vědomí, aby mohla přijít Stvořitelova pravda.

      Prosíme, připojte se k nám na Univerzální úrovni, ve velkém nadšení oslavujeme.

      Zasvěcený Kristu
Lord Melchizedek

Zdroj: http://www.omna.org/Home.html

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s