Kryštalické vzorce, liečenie, harmonizácia človeka i Zeme – odkaz od Féwy

Na malú chvíľočku sme sa niektorí informačne stiahli zo sociálnej siete a individuálnym spôsobom sme informácie odovzdávali slovom, úsmevom, pohladením svojim blízkym, priateľom, známym. Úprimne, nesebecky, nezištne – harmonizujúc, liečiac, čo treba. Zatiaľ čo nad našimi hlavami bol vesmír hore nohami a prvá nečakane sa objavujúca kométa oznámila čas intenzívnych zmien, nami sa meniaceho sveta. Letí na čele galaktického chvosta komét, ktoré na nás z rôznej vzdialenosti budú “mávať”…..

Počas predchádzajúcich pár dní sme “listovali” v rodokapsoch ľudských i planetárnych príbehov a mnohým bolo dovolené nahliadnuť do ďalších inkarnácií, o ktorých nemali do tej chvíle ani tušenia. Aby si každý z nás uvedomil, akým je dôležitým článkom transformácie. Úzko to súvisí s kryštalickými vzorcami….s liečením….s harmonizáciou človeka i Zeme. S energiami, ktoré ako prívalové dažde zaplavili planétu. Všetko živé na tieto energie reaguje. Počas víkendových dní na mnohých mohol “dorážať” myšlienkový chaos – zmes všetkého možného….štipka mnohorakého korenia….takpovediac z každého rožku trošku. Bolo na nás, či si to budeme všímať, alebo nie. Bolo potrebné dobiť baterky :), čo sa dialo individuálne. Niekomu sa žiadalo viac spánku – niekto sa potreboval aktívne pohybovať.

Kryštalické vzorce, ktoré sú ako kryštálovo čistá živá voda, výrazne rozprúdili proces harmonizácie – liečenia. Súvisí to s energiou lemuriánskou, o ktorej bolo hovorené v predchádzajúcich informáciach, ale i s liečením v Atlantíde. S esenciou, s vôňou éterična, s dušou, s energiami, ktoré trojdimenzionálny zrak nie je schopný zmyslove obsiahnuť. S tvorením, ktorým pomáhame pri oživovaní, energetizovaní každej bunky človeka i Zeme. Súvisí to s paprskom svetla, ktorý je bezpodmienečne vysielaný tam, kde je to potrebné.

Často som si počas predchádzajúcich dní spomenula na Amorah Quan Jin…. Autorku “Plejádskerj svetelnej terapie”, ktorá súvisí s plejádskym informačným poľom. A rovnako výrazne mi s informačným plejádskym poľom rezonuje Brandon Bays a kniha, ktorú napísala – “Cesta”.

Všetci, ktorí svojím spôsobom pomáhajú pri harmonizácii, liečení – prinášajú na Zem zvukom i obrazom frekvenciu lásky – sa teraz jednotne držia za ruky a v prepojení s Aghartou /Lemuriánci/, Plejáďanmi, svetlom, ktoré je v nás, sa budú spolupodieľať na procese regenerácie….

fewa

…..svietivo biela, biela, biela……a bude ešte belšia. Tavíme do biela všetky zablokované miesta Zeme a bytostí svetla. Uvoľňujú sa i blokády časových strún, vracia sa im pružnosť, schopnosť zmršťovania sa i rozpínania /pružnosť sa týka i nás/. Tieto struny sú prepojené s centrálnou čakrou Galaxie /čo je i solárne vedomie/ a súvisia s duchovným srdcom. Môžeme si ich predstaviť ako cievny systém vesmírov, pričom Zem bola vzhľadom na blokády v rovnakej situácii, ako keď sú určité časti tela nedokrvené, dostatočne nevyživované, škrtené. Struny boli dlho mŕtve, bez pohybu, bez energie, bez životodárneho svetla Zdroja.

Jedná sa o tok poriadnej pecky energií, ktorými spoluprácou s nami a skutočne s mnohými archanjelskymi, anjelskymi bytosťami, energiami plejádskymi, lemuriánskymi,….sme sa spoločne pustili do liečenia. Najviac sa harmonizácia týka párových orgánov. V centre pozornosti je solar, duchovné srdce /cit, emócie/ a pochopiteľne i mozog. Ja ešte k info pridám svoj postreh. Dnes výrazne ide ruka v ruke jemnocit, vnímanie krásna, prejavy empatie, citu, nehy….všetkého, čím disponuje láska……a /ospravedlňujem sa za výraz, ale iný nenachádzam :)/ samonasierací mechanizmus :). Koniec koncov – i anjeli disponujú bojovnou energiou :). Zem letí ako balón a je poháňaná láskou, ktorá je súhrnom všetkých emócií, ktoré sú v danej chvíli potrebné. Pre dobro všetkých…..

Ilona (Féwa – 3.3.2015)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s