Spôsob, akým sa prejavujeme – odkaz od Féwy

V bodoch zhrnuté indície o prichádzajúcich vysokých vibráciach lásky, ktorých energie už začínajú byť citeľné:

1.
Dôležitosť prejavenej úcty človeka voči človeku. Spôsobom, akým komunikujeme, ako konáme, to znamená – ako sa prejavujeme.

2.
Rozpadávajúce sa schody piedestálov, na ktoré sa stavali samozvaní bohovia, ktorí žili v presvedčení, že nikto nemá moc väčšiu ako oni.

3.
Narastajúca rýchlosť zmien u tých jedincov, ktorých rebríček hodnôt nie je s láskou a princípmi Jednoty kompatibilný.

4.
Obohatenie slovníka o slovo “ďakujem” u tých jedincov, pre ktorých slovo “ďakujem” nebolo /nie je/ “in” a vnímali ho doposiaľ ako zbytočné.

Táto škála energií začína prúdiť nami i planétou, ktorú spoločne zdieľame. Každý svojím spôsobom. Spôsobom, akým žijeme, tvoríme…spôsobom, akým sa prejavujeme.

Zámerom i cieľom týchto energií božských rodičov, to znamená energií galaktických, je – spravodlivá rovnováha. Rozpustenie vosku egom zaštopľovanej fľaše, aby sa vibrácie lásky mali možnosť prejaviť i tam, kde to zatiaľ bolo zabarikádované iným myslením. Myslením, ktorého vzorce sú už jednoducho nekompatibilné s hutnosťou svetla, do ktorej vstupujeme. Každý má slobodnú voľbu, každý má možnosť si vybrať cestu, po ktorej doteraz ruka v ruke s egom kráčal – alebo tú, ktorá je lemovaná novými kvetmi života voňajúcimi citom, empatiou, úctou človeka k človeku, vážením si skutočných hodnôt a akéhokoľvek druhu ľudskej práce.

Keby sme chceli iným spôsobom pomenovať energie, o ktorých je hovorené – mohlo by sa povedať, že je to sťahovanie rukavičiek z rúk, ktoré nekonečným vysvetľovaním trpezlivo hladkali a všetkými možnými spôsobmi sa snažili pomôcť vysvetliť, čo sa deje na Zemi a odpovedať na otázky – prečo tomu tak je.
Odkladáme mäkké “štetce”, ktorými sme jemné kryštalické vzorce energií zviditeľňovali. Berieme do rúk zastrúhané ceruzky, pastelky, tuby s kontúrami, aby boli jasne viditeľné hranice, za ktoré to už nepustí nikoho, kto ľudské vnútro dehonestoval. Fyzicky i emocionálne. Energie, o ktorých je hovorené, úzko súvisia s oknom príležitosti, ktoré nebude donekonečna otvorené….

fewa

Momentálne sa v kvantovom poli prejavujú dve kategórie ľudí. Jedna z nich žije neustále v presvedčení, že fyzická moc /princípy, pravidlá/ je nekonečná. I keď s vedomím Jednoty…s vedomím lásky nemá nič spoločné. Druhá kategória ľudí žije viac – menej v nevedomosti /podľa prejavenej snahy mať prehľad o globálnom dianí/, ale na rozdiel od predchádzajúcej kategórie nemá v rukách moc niečo zmeniť. Nie je potrebné rozpitvávať, čo všetko slovo moc definuje.

V podstate sa jedná o dva poháre, ktoré už nie sú do polky plné – alebo prázdne. Jeden z nich preteká blahobytom i prevráteným rebríčkom myslenia i hodnôt. Na dno druhého sa už pozerá veľká časť ľudskej populácie. Nachádzame sa v zúženej časti presýpacích hodín času, kde je každá minúta venovaná nekonečnému vysvetľovaniu príliš drahá. Už nie sme vo sfére /hutnosti svetla/, ktorá nám dáva čas na vysvetľovanie. My potrebujeme konať a v čo najväčšom množstve lásku prejavovať. K sebe, k blízkym, k okoliu, k faune i flore na planéte. K matke Zemi, ktorú solárne vedomie plne podporuje.

Je naivné sa domnievať, že gradujúce energie božského svetla budú donekonečna benevolentné voči bezpráviu na planéte. A nielen na jej povrchu…Šancu pochopiť zmeniť myslenie dostal každý. Tieto božské energie sú ako milujúci rodočia, ktorí absolvovali školu života a jednoducho vedia, o čom to je. Školu, ktorá im umožňuje dovidieť za okno času. To znamená tam, kam nevedomie nedovidí. Nakoľko sú to rodičia spravodliví – už jednoducho nedovolia, aby niektoré deti /ako sa hovorí/ nevedeli čo z rozkoše a druhé sa krčili v kúte. Asi takto by sme mohli špecifikovať prichádzajúce vibrácie, ktoré budú rôznym spôsobom búrať piedestály samozvaných bohov. Slovo ďakujem – pre niektorých ľudí pojem neznámy – bude zakomponovávané do materiálneho slovníka. Do starých vzorcov myslenia ľudí, ktorí slovo “ďakujem” považovali za nepodstatné….

Ilona (Féwa – 26.2. 2015)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s