Ako kvety na zelenej lúke – odkaz od Féwy

….Vitajte v poli synchronicity. V poli informácií krajiny Mu..krajiny Lemuriáncov, ktorých duch kedysi pricestoval na Zem. V bunečnej pamäti si nesú všetky záznamy tie bytosti, ktoré previbrovali mnohými inkarnáciami – až sem, do prítomného momentu, v ktorom spoločne zdieľame i zviditeľňujeme všetko, čo je pre nás dôležité.

Je to pole, ktorého energetické vibrácie kladú na prvé miesto cit. Pretože len emócia, hĺbka precítenia nám pomáha zmeniť seba, zmeniť myslenie, zmeniť tvár sveta, aby bol taký, po akom túžime. Čím viac sa budeme prejavenému citu brániť a držať ho za mrežami priorít materiálneho myslenia – tým viac sa budeme stretávať so situáciami, ktoré nám budú dôležitosť ľudského citu ukazovať. Nesmierne jemné, éterické, citlivé energie nás budú čoraz viac oslovovať a dotýkať sa duchovného centra.

Pozornosť začína byť nasmerovávaná k ľuďom…k tabuizovaným “tajomstvám”, ku sféram, od ktorých bol najintenzívnejšie odsmerovávaný pohľad, pretože sú pre ľudskú civilizáciu mimoriadne dôležité. Nebudeme rozoberať otázku kto a odkiaľ je, z ktorých sfér prišiel. Mnohí tieto informácie ovládame. Teraz sme ľudia a dôležité je – akým človekom sme. Ako myslíme, konáme, tvoríme…do akej miery preciťujeme…po čom túžime. Či sa náš zrak upiera len k nám, alebo už máme schopnosť rovnako sa pozerať a vcítiť do každej bytosti, s ktorou planétu zdieľame. Či tvoríme s láskou, alebo bez nej. Budeme si spomínať na komunikáciu so svetlom, ktorým sme. Sme ako kvety na zelenej lúke. Niektoré majú zatiaľ hlavičky nerozkvitnuté…iné už kvitnú a vyžarujú éterickú vôňu novej myšlienky….

Ilona (Féwa – 21.2.2015)

fewa

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s