Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 15.2. 2015 – 22.2. 2015

Milovaní,
máte moc vytvořit ve vašich životech nádherné nové reality. Pokud jste ohledně vašich osobních plánů měli pocit, že trčíte na místě, je důležité, abyste si připomenuli, že vaše vize a záměry musí být jasné a definované tak, aby se na povrch nevynořily žádné vnitřní konflikty. Nový začátek, k němuž směřujete, lze dosáhnout, když se zaměříte sami na sebe s láskou a trpělivostí, soustředěně a  rozhodně. Věnujte si čas, věrnost a úsilí jaké si zasloužíte a zůstaňte silní, rozhodní a vytrvalí na cestě a směru, kterými chcete jít. Jste na správné cestě a máte schopnost rozhodnout se pro činy, které jsou toho hodny. Zanedlouho uvidíte a zažijete výsledky, na dosažení kterých jste pracovali. Někdy budete možná muset být flexibilní a otevření, abyste změnili to, co nefunguje. Zkuste jiný přístup, buďte jako řeka, která přijde k hoře a obtéká kolem  ní.

Jak kosmické energie pokračují ve své aktivitě, pamatujte, že jste v procesu hluboké a nádherné změny, transformace do nového způsobu bytí a tato změna může někdy být bolestivá. Je po vás žádáno, abyste opustili všechny staré vzorce myšlení a jednání,  v nichž se někteří z vás plácáte a  které již neslouží vizi, kterou se pokoušíte manifestovat do vašeho života. Bez ohledu na to, jak pohodlně jste si žili – abyste se mohli hnout kupředu do nové verze sebe sama, si někdy vyžaduje oběti. Jděte do toho, protože tam se nalézá jasnost, a zkuste zvážit, které myšlenky a výrazy potřebují být transformovány do pozitivnější polohy tak, aby více potvrzovaly život, aby lépe odpovídaly cestě, která se před vámi odvíjí.

Nacházíte se v největším dobrodružství vašeho života a odehrává se to teď. Když vkročíte do nového teritoria,  věřte, že budete v bezpečí a že bude o vás postaráno. Když kráčíte po nové cestě, nikdy nejste sami, vždy jsou zde neviditelní přátelé, kteří kráčejí s vámi. Vše, co je požadováno, je jasná, ze srdce proudící žádost o pomoc a to pak dává povolení těm neviditelným přátelům a průvodcům, aby vám pomáhali. Dostanete cenné vhledy a často se objeví synchronicity, které vám přinesou, co potřebujete vědět a zažít a které rozšíří vaše myšlení způsobem, který vás posílí. Každý z vás máte schopnost pozvednout se nad všechny výzvy, které vás v životě potkají, jak mentální, tak i emocionální. Tak otevřete svůj opravdový a jedinečný potenciál.

Jak pokračujte na cestě tam, kudy ještě nikdo předtím nekráčel, buďte soustředěni a vyrovnáni.  V každém okamžiku si poskytujte to, co je třeba a co vás oživí a podpoří. Nebojte se mluvit o své pravdě, když to bude potřeba. Často, když vyjádříte co cítíte, dáváte lidem kolem vás novou perspektivu a otevíráte jim nové dveře, které předtím neviděli. Začnou přemýšlet o pravdách, které jste zmínili a přijmou je. Mnohdy jste se báli hovořit o své pravdě a nyní se to mění, protože když následujete své vnitřní vedení a své srdce, nabádáte druhé, aby viděli moudrost, kterou jim nabízíte. Máte k nabídnutí mnoho moudrosti  a když budete pokračovat v mluvení své pravdy,  druzí vás budou vyhledávat, aby se s vámi radili.

Se stále se zvětšující intenzitou energií, které nyní proudí do zemské atmosféry, se otevírají vaše schopnosti vnímání a začínáte ve zvýšené míře vnímat myšlenky druhých lidí a to vám umožňuje intuitivně chápat jejich motivy a záměry. Je to schopnost, která si vyžaduje určité přizpůsobení se, abyste nereagovali na vše, co vnímáte. Staňte se pozorovateli svých vlastních pocitů, když jste s druhými a to se stane barometrem, který můžete použít. Abyste ukočírovali komunikací a vztahy s druhými, vždy naslouchejte pobízení vlastní duše a vše bude dobré. Váš nový vhled vám pomůže transformovat vaše vztahy novými a pozitivnímu způsoby. Vždy ctěte sami sebe kvůli pravdě, kterou nesete, oceňujte sebe a bezpodmínečnou lásku, kterou ztělesňujete.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
 www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s