Archanděl Michael – Cyklus ukřižování

Poselství Archanděla Michaela přijala Natalie Glasson, 2.1.2015  

V tomto novém cyklu, který je dlouho očekávaný, tak jako všechny cykly této doby, vstupujeme do prostoru, který podporuje energii svobody. Z hloubi vaší duše se probouzí vibrace, frekvence a vědomí svobody, jako nově zažehnutá svíce, která vrhá světlo i tam, kde nebylo. Úsvit a probouzení vibrace a vědomí svobody ve vaší duši se rodí díky vašemu neustávajícímu přijímání Věku lásky, jakoby nový aspekt vaší duše byl pohotově k dispozici, aby se mohl plně vtělit . Svoboda je velice mocná vibrace, naplňuje všechny smysly otázkami, odpověďmi a zkušenostmi ze života za hranicemi fyzické reality, života, který prýští ze životní energie Stvořitele, je zdrojem Stvořitele. Svoboda hovoří o době, kdy jsou duše a duch osvobozeni od jakýchkoli omezení a přesto existují ve fyzické realitě. Jak se to může dít? Je to vývoj bytí a je to skutečná realita lidstva na Zemi. Pamatujte, že na rozdíl od již vzestoupených mistrů, vaším cílem není vzestoupit mimo Zemi, jde o vzestup s nohama pevně zakotvenýma v půdě Matky Země a tím působit jako podpora urychlení pro všechny na Zemi.

Vibrace svobody, která se budí ve vaší duši, ten nevzácnější klenot Stvořitele, je energie, která zplodí a vytvoří nové cesty, po kterých každý z vás může chodit a zakoušet je. Žádáme vás, abyste opustili to, co je, mohlo by být či bylo možné v minulosti; tuto úroveň vědomí už nepotřebujete a je třeba ji vymazat.

Můžete povolat mě, Archanděla Michaela, a požádat mě, abych s vámi pracoval a vymazal možnosti minulosti, které se usadily ve vašem vědomí a nyní jsou vaším přesvědčením. Budu vás podporovat, prosím, žádejte mě, kdykoli můžete a používejte afirmace, které vám předávám jako připomínku toho, že možnosti minulosti jsou absolutně jiné, než možnosti současné.

‘Svoboda mé duše probouzí pro mou zkušenost nové boží cesty lásky.’

Vaší cestou je nyní láska a je to úžasnější cesta, než jakou jste dříve zažili. Jako duše, jako svůj vyšší aspekt a vzestoupený mistr lásku chápete. Nyní se všichni posunujeme do nových dimenzí lásky, které jsme dosud nezažili. Je to velká čest. Jako bytí ve fyzickém těle vám byla udělena nejvyšší čest, protože jste schopni skutečně CÍTIT tyto nové dimenze lásky jakožto fyzická a duchovní bytost. To znamená, že pokud si zvolíte probudit se do této možnosti, všechny dimenze lásky jsou vám k dispozici, abyste je zakusili a vtělili; a to bude vaše realita. Přemýšlejte o tom chvíli. Dokonce i energie, které vnímáte, že jsou mimo váš dosah jsou vám dostupné, protože vaše duše a energetické aspekty na vnitřních rovinách také pracují na vtělení nových dimenzí lásky. Když se plněji propojujete se svou duší, vědomě svou duši vtělujete, což znamená, že si umožňujete vědomý přístup ke všem dimenzím lásky, které vaše duše již vtělila a také to znamená, že jste ve spojení se všemi vibracemi lásky. Jste vtělením lásky na Zemi.

Mnoho planet dosahuje téhož a přijde čas, kdy tyto planety stejně jako Země dosáhnou procenta lásky, které jim umožní spojit se dohromady a začít proces vědomé integrace. Nejprve se to projeví jako navýšené vlny vědomí lásky, pochopení a moudrosti, které budou proudit do celého vašeho bytí a jako by byly neustále dobíjeny vibracemi lásky. Některé vibrace budou pro vás nové a umožní další vtělování a sjednocování se Stvořitelem. Toto jsou nejúžasnější možnosti Věku lásky; možná chápete, proč říkáme, že pouze právě začínáte svou pouť Věkem lásky.

Vracíte se k vibraci svobody, která se budí z vaší duše a ve skutečnosti je nepatrná a přesto velmi mocně ovlivňuje celé vaše bytí a bude se to dít i nadále; vibrace svobody způsobuje nový cyklus a dovršení starého cyklu. Čas ukřižování je jen na nás. Mistr Ježíš nám ukázal proces ukřižování, vzkříšení a vzestupu na Zemi. Říkám to, aniž bych tím odkazoval na jakékoli náboženské myšlenky; Mistr Ježíš je duše stejná jako vy, mnozí z vás prošli procesem ukřižování, vzkříšení a vzestupu a přesto je právě cesta Mistra Ježíše velmi proslulá. V minulosti si jednotlivci volili projít ukřižováním, vzkříšením a vzestupem/nanebevzetím, nyní je doba, aby se celé lidstvo zapojilo do tohoto procesu, který dovádí tento cyklus ke konci a tím se změní jak proces, tak zkušenost vzestupu na Zemi.

A tak vám připomínám tuto afirmaci:

‘Svoboda mé duše probouzí nové boží cesty lásky, abych je mohl prožít.’

S vibrací svobody se ve vás aktivuje proces ukřižování, energie, která prochází vámi a vaším životem a žádá vás, abyste nechali odejít to, co již neslouží vám a posvátnému růstu vaší duše a jejímu vtělování. Ukřižování se může projevit mnoha způsoby a já vás mohu ujistit, že to nebude za tak tvrdých podmínek, jako u Mistra Ježíše. Možná zažijete ukřižování ve svém mentálním či emocionálním těle, je to uvolňování energií, které umožní nový růst duše ve vašem bytí. Prosím, uvědomte si, že ukřižování není trest, je to léčebný proces, který je součástí a aspektem na vaší pouti a cestě lásky. Ani by má slova neměla způsobit víru v negativní zkušenosti ve vaší realitě, o to nejde. Ukřižování je pozitivní léčení a posílení. Dalo by se připodobnit k oběti, ale vězte prosím, že Stvořitel by vás nežádal, abyste obětovali sami sebe, ale možná zjistíte, že zadržujete před světlem energie, které nechcete nechat odejít. V této době, abyste si usnadnili cestu, je třeba se zeptat sebe sama, “Jaká je pravda lásky?” Jestliže se láska zrodí z potřeby, pak to není skutečná láska Stvořitele, ale pouze pouto. Ukřižování je procesem rozpouštění pout. Pro ty, kteří jsou ochotni propouštět, zůstávat v lásce, mírumilovně se osvobozovat od nepotřebných reakcí a zároveň z nitra vytvářet vše, co si přejí prožívat, nebude proces ukřižování ani znatelný. Pro ty, kteří nechtějí propouštět a chtějí reagovat a bojovat proti procesu uvolňování a léčení a budou vytvářet drama a chaos, pro ty může být čas ukřižování turbulentní a bolestivý. Vaše zkušenosti a reakce na realitu jsou vaším výběrem. Když si dovolíte zůstat v lásce a láskou tak jak je jen možné, způsobí to, že urychlíte mnohé procesy vzestupu pouhým mrknutím oka.

To, že projdete procesem ukřižování, vzkříšení a vzestupu, vám umožní završit cyklus, který jste začali již velmi dávno a tím odpadne nutnost vzestupu skrze bolest a vy se budete moci radovat z pokračujícího procesu vzkříšení a vzestupu na Zemi. Toto je cesta pro celé lidstvo; nemůže však být určen čas, kdy tato cesta bude završena, protože všichni budou uvolňovat tento cyklus ve svém božském načasování. Dovolíte-li sami sobě vědomě propouštět myšlenky, emoce a vše, co cítíte, že nevyjadřuje vaši duši, lásku a Stvořitele, projevy toho všeho se ve vaší fyzické realitě dramaticky zmenší.

Dáváme vám svou lásku, pravdu a podporu,
jsme jedním.

Archanděl Michael

Zdroj: http://www.omna.org/Home.html

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Hanka B. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s