ARIOVÉ – Jak pustit bloky, které nám brání pracovat v nových energiích?

Drazí,
Pustit se, čeho, je to jen šalba a vaše cesta za zrcadlo. Jako když projdete stěnou z papíru. Jen vykročit. Je ve vás mnoho omezení, když je budete pitvat, hodně vás to unaví. Závisíte na nich více, než si myslíte, je to vaše neměnná představa o životě. Ale už se ta vrostlá schémata uvolňují z vašeho bytí, z vašich představ o sobě samých, jako blána, kterou můžete strhnout či roztrhnout. Jedno jak. Požádejte nás a my vás budeme velmi podporovat v tomto kroku. Uvědomte si a prociťte, že nic není nemožné. Stará paradigmata končí a vám začíná ta velká hra objevitelů, hra na lidství s lehkostí. Hra je lehkost, tvořivost, humor, zářivé oči vnitřního dítěte. Hluboký vnitřní prožitek tvořivosti.

Sundavejte blánu, či jí procházejte a uvědomujte si, na čem ještě jste závislí, co vás brzdí a přijímejte a propouštějte. Je až úsměvné, jaké všechny představy jsme si zhmotnili ve svých omezeních. Lehce se jich zbavíte s vědomím, že to je jen šalba vašeho rozumu a ega. V srdci nic takového nenajdete. Vstupte do srdce a projděte tou blánou, cesta je otevřená.

Vaši Áriové

Srdce není bod, ale multidimenzionální brána – vstup do vesmíru, zúžené hrdlo vortexu, prostorový torus rotující mezi projeveným a neprojeveným vesmírem. Brána do Všehomíra ze 3D do všech dalších dimenzí zároveň, neboť jsou kvantové. Z těchto prostor čerpejte energii skrz rotující černou díru (jak říkáte), skrz torus svého srdce. Nenajdete to nikde, ale opravdu nikde jinde.

Je to nádherné – vědět, že vaše srdce má stejnou geometrii jako galaktický střed a jako střed Vesmíru. Je to stejný způsob, stejná brána, kterou můžete prostupovat do prostoru mimo projevená těla, ale také tímto otvorem čerpat nekonečné množství láskyplné energie. Zvuk vaší prosby se ponese, když správně zavoláte. Podívejte se na ústí dechových hudebních nástrojů, mají stejný tvar, jako část toru zesilující vaše volání a to se nese kvantovým způsobem. To je stejné, jako když drnknete o jedno vlákno pavučiny – rozezní se celá.

Srdce je brána do vědomí, kde je vaše vědomí shodné s tím božským. Můžete cestovat, létat. Můžete své srdce vnímat jako gejzír toho, co proudí z neprojeveného – mocný proud světla, které se zhmotní až v lidském srdci.


Ano přátelé, je to dar srdce – zhmotnit dosud neprojevené.

Jak torus otevřít?
Věřte si. Věřte Bráně, která se otevírá. Podívejte se na galaktický střed. Viděno zavřeným vědomím jde o černou díru, viděno širokýma očima, jde o nejsvětlejší světlo.

Najděte ve svém srdci nejtemnější hlubinu, nejčernější díru, které jste se dosud vyhýbali. Nebojte se, protože je to právě průchod do světla. Skočte do této temné tůně a nechte se vést duší. Nechte se přitáhnout Anděly a láskou Boha, která na vás na druhé straně čeká. A leťte. Udělejte si nejdříve výlet krásou vesmírného prostoru, který vás objímá, jako lůno milované maminky. Abyste uvěřili, že vaše srdce je multidimenzionální brána, která chce zůstat otevřená. A když se zavře, skočte znovu. A znovu. A znovu. Až uvěříte a začnete se radovat z velikosti svého bytí.

S láskou vaši Ariové

Energie, které vám teď po zimním Slunovratu přicházejí, byste mohli nazvat energiemi vysokého nadhledu a uvědomění. Vy, kteří jste překročili svou vlastní osobní vibrační úrovní hranici 5.D, začnete si uvědomovat s nadhledem běh svého současného života a porozumíte tomu, co se dělo. Vy, kteří se ještě blížíte energetické úrovni 5.D., pro vás tyto energie přinesou mnoho výzev a otazníků. Tyto vysoké vibrace, které teď zaplavují Zemi a vaše aury vás budou naléhavě žádat, abyste se svým blokům věnovali.

Ptáte se jak? Máme pro vás pomůcku. Do příčiny svého problému (strach, nevíra v sebe, staré schéma) vložte zdrojovou energií fialovou kouli absolutní transformace s dlouhodobým zřetězeným účinkem. Budete-li při tom opravdu v srdci, když toto budete vnitřně formulovat, poznáte účinek.

Vaši Áriové

Moji milí
Veškeré vaše bloky pocházejí z nepochopených situací, které žijete. Máte mnoho možností, jak naložit se svým životem. Dávání a braní musí být v harmonii, aby energie plynuly hladce a pokud cítíme tlak kdekoliv v těle, zastavte se a pročistěte – zdrojovou energií. Pokud procházíte pozitivním klidným obdobím,  rozšiřte co nejvíce vaši srdeční čakru, aby co nejvíce lásky plynulo tam, i dovnitř vás,  tím si vytváříte naplněné prostředí ve vás a okolo sebe a déle vydržíte zářit a v harmonii, i v období složitějších situací.


Nové energie jsou rychlejší a při cílené myšlence se bloky rozpadají
. Vaše víra je motorem k rychlému uvolnění. Hlídejte se navzájem ve svých projevech i slovech i pocitech. Vidíte v druhých lépe, kde se člověk ztrácí. Tak se na to prosím upozorněte a tím si vesmírně pomůžete.
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijala  Eva P., Lenka Z,  Lucka N., Lenka Ž,. Iva H.,  13.1. 2015 (www.transformace.info). Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s