Ochranný štít Zeme – odkaz od Féwy

Kozmické zákony sú spravodlivé. Fungujú mimo fyzicky vnímaný čas a priestor, ktorý poznáme. Nikoho nevylučujú z hry, dávajúc šancu si uvedomiť ….pochopiť, o čom bola /je/ táto dôležitá hra. Prejaviť lásku, ktorá je zdrojom života. Zdrojom svetla, ktorým je každá láskou stvorená bytosť.

Sme bohovia. Naša božská energia /energia duchovného srdca/ má z fyzického pohľadu nepredstaviteľný záber, ktorého zámerom je znovu nadobodnutie rovnováhy Zeme i nás, bytostí svetla vo fyzických telách.
Naše zmysly, ktoré súvisia s troj- ..štvorrozmerove vnímanou realitou, nám neumožňujú preklenúť hranicu neviditeľna a na vlastné oči sa presvedčiť o hmatateľnosti dôkazu, že všetko, čo bolo doteraz zdieľané o svetle, ktorým sme…o láske, ktorá je v nás….o energiách…o zmenách, ktoré troj-..štvorrozmerové vnímanie neregistruje – JE PRAVDA.

fewa27

Nový vedecký objav :)….že Zem má zrazu ochranný štít ako zo Star Treku, veru naši vedci nemusia skúmať z rôznych strán :). Tento objav má jednoduchú odpoveď – JE TO LÁSKA ♡ Je to smaragdová všeliečivá energia, ktorá postupne obalí planétu.

[http://www.aktuality.sk/clanok/266259/novy-objav-vedcov-zem-ma-ochranny-stit-ako-zo-star-treku/]

Materiálnym myslením /logikou 3D/ neuchopiteľný smaragdový štít, dematerializujúci temno a jeho zámer. Vytvára ochranu bytia zhora i zdola /zo Zeme/. Vysoká frekvencia lásky, ktorou bol vytvorený – sú svetelné častice /fotóny/ duchovného spektra. Nášho i planetárneho vnútra. Korešpondujúce vibráciam energií jemnohmotných. Svetelné častice ochranného štítu napomáhajú pri extrahovaní iných ako organických energií. Z nášho fyzického pohľadu sa jedná o otváranie očí pri zviditeľňovaní zla, o ktorom sme nemali mnohí ani tušenie. To je na vlastné oči viditeľná negativita, ktorou sa temná energia na nás i na Zem “namotávala” ….prerastala naším i planetárnym telom. Negatívne emócie naimpregnované do duše, zrkadliace sa na fyzickom tele a …pochopiteľne v našom živote.

Ochranný štít, vytvorený s pomocou Slnka /solárna sieť vedomia Centrálneho Slnka/ je svetlom lásky, produkovaným jednou z najkrajších planét. Tieto energie, ktoré keď pretlmočíme do pozemskej reči :) – sú aktivované častice monoatomického svetla. Je to Kristovská energia. Neviditeľný zlatý kríž nad Zemou, ktorí chráni všetko živé. Narastaním vibrácií frekvencie lásky /narastaním hutnosti svetla na planéte/ sa stáva štít “sýtejší”. Je viac nabitý časticami, ktorých funkčnosť je teleskopická. Žiarenie vytvára rýchlou rotáciou “striešky”, čím sú pokryté všetky uhly planéty.

Približovanie ochranného štítu k Zemi súvisí s magnetickými zmenami. Vysoké vibrácie svetla ochranného štítu rozkladajú….znefunkčňujú….zneviditeľňujú všetko, čo je temné. Z dvoch strán. Aby sa už nikdy neopakovala temná história……

Ilona (Féwa – 27.1.2015)

fewa27a

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s