Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 25.1. 2015 – 1.2. 2015

Milovaní,
mnozí považujete rčení „poznej sám sebe“ za obecné téma, kterým se teď všichni nějakým způsobem zabývají. Stále probíhá jemné dolaďování a rekalibrace a nyní se díváte ještě pozorněji dovnitř sebe, abyste hledali všechny vzorce, které jste ve vašich životech hráli a nyní se chcete podívat sami na sebe z různých úhlů. Chcete převzít plnou odpovědnost za vše, co se ve vašich životech projevilo. Víte, že jste to vy, kdo jako první vytvořil zkušenost, abyste vynesli tento vzorec na povrch jakožto ten, který vás omezoval na vaší cestě vpřed a který musí být přeměněn a propuštěn. Otevřete víc svá srdce této zkušenosti a chtějte vidět krásu daru, který vám to přineslo. Přineslo vám to osvobození od utrpení, které jste si sami způsobili a pomohlo vám to pohnout se za vaše předchozí omezení, někdy zcela nečekaným a úplně překvapivým způsobem.

Nyní se díváte na to, jak byste mohli více umožnit rozvíjení se vašeho širšího vnímání a vidíte váš život a jeho události z pohledu vašeho božského já. Vidíte dramata, která se kolem vás odehrávají, a láskyplně se od nich odpoutáváte. Uvědomujete si, že v odvíjejících se vzorech vždy existují cykly, přílivy a odlivy.  Rozhodnete se, že budete s těmito energiemi pracovat v harmonii, než abyste vzdorovali darům bdělosti, které to přináší. Dostali jste se na cestu směrem k velikosti ducha a tvořivosti, které ve vás vždy byly. Vaše nové začátky překypují nekonečnými možnostmi a ve vzduchu je pocit přicházejícího kouzla, pocit něčeho nádherného, co se brzy objeví. Jak se pohybujete směrem k manifestaci vašich snů, také záříte světlem, takže jste jako pochodeň naděje pro druhé a pozvedáváte energie celku.

Když udržujete vyšší pozici, kterou jste si vybojovali, inspirujete a pozvedáváte lidi v okolí vašeho vlivu. Vězte, že vás nyní vnímají z pozice respektu a obdivu. Proud řeky života je sladký a radostný a vy zažíváte mnoho chvil úžasného štěstí, jak denně vstupujete do jádra vašeho božského já. Díváte se do světla, abyste zdolali a proměnili vaše myšlenky, jak přicházejí do vašich duchovních praktik a touto zkušeností  získáváte moudrost a mnoho nových vhledů. Jak se propojujete s vyšší verzí sebe sama, snažíte se ji udělat ještě krásnější a významnější, a když to děláte, zapalujete světlo v srdcích druhých.

Vždy věřte svým schopnostem vnímání a intuice. Když budete sledovat toto vedení, zavede vás to směrem k vašemu nejvyššímu a největšímu dobru. Zůstanete v proudu  pozitivních energií vesmíru, které vás neomylně zavedou na cestu božského a správného načasování a vše ve vašem životě dopadne dobře. Propojování se se svým  božským já přináší sílu, krásu a vznešenost. Kousky skládanky vašeho života se začínají spojovat vzrušujícím a kouzelným způsobem a vytvářejí realitu, jakou jste hledali.

Nyní se před vám rozkládá dobrodružství mnoha životů a vy víte, že máte nástroje, potřebné k tomu, aby se počítaly. Vše, co potřebujete, máte v sobě a posouváte se k dalšímu kroku na vaší duchovní cestě s důvěrou, grácií a lehkostí. V každé chvíli buďte přítomni, jste neomylně vedeni k tomu, abyste dosáhli vaše nejvyšší dobro manifestací vašich nejvroucnějších přání. Cesta k mistrovství sebe sama se stává lehčí díky vašemu odhodlání získat všechny zkušenosti tím, že budete jejich nedílnou součástí.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s