Odstrihávanie sa od všetkého, čo nie je láskou – odkaz od Féwy

Kozmická realita nie je len svetom, ktorý vidíme, ale i realitou /realitami/ duchovných bytostí – energií lásky, ktoré nám neviditeľným spôsobom pomáhajú. Je to duchovný svet Jednoty, v ktorom sú i energie archanjelov a anjelov. A práve tieto bytosti teraz citeľne pri nás stoja a sú nápomocné pri liečení lásky. Ich rozmerovosť /planetárnych strážnych anjelov/ je z nášho pohľadu až neskutočná. Ich výška dosahuje cca 50 metrov /hovoríme o energetických anjelskych telách/. Sú to strážci nielen v dimenzii 3D a čiastočne 4D, ale i päťdimenzionálni. Vibrácie farieb zlatej /žltej/, modrej, zelenej a červenej. Pomáhajú nám svojou bezpodmienečnou láskou /okrem liečenia na planéte/ pri transformácii planetárnych duchovných zrkadiel. Viem, že je náročné tieto akrobatické kúsky pochopiť, ale skúsme si predstaviť, že preskladávame kocky, aby boli tam, kde patria. Tým i pohľad na pravé hodnoty, čím meníme obraz.

Pokúsim sa aspoň trochu vysvetliť, že materiálny sen, v ktorom sme dlho žili, je nereálny. Je ilúziou neprirodzeného svetla. V podstate sme žili akoby pod tmavým plášťom. Inými uhlami natočených /odsmerovaných/ zrkadiel. To znamená, že svetlo vyžarujúce z nás a zo Zeme tým bolo zablokované – ako i tok energií. Je to podobné, ako keď sa nepostavíme pred zrkadlo, ale len vedľa zrkadla……a v tom prípade sa v ňom nevidíme.

Uhly svetla dopadajúceho na Zem /Slnko, solárna sieť vedomia Centrálneho Slnka/ súvisia s kvadratúrami /kvadranty/ času /spektra/, časovými líniami, kockami času, z ktorých je vytvorená časová Jednota. Tieto kvadranty sú neporovnateľne väčšie ako naše pozemské. V skutočnosti je to tak, že sme neustále súčasťou nielen reality, ktorú zmyslove vnímame, ale i Jednoty času.

Jednotlivé kroky zo strany temna, ktoré sú už verejnosti známe a ďalej sa oslobodzujúcimi energiami odtajňujú nebudeme detailne rozoberať. Okrem iného s tým súvisí i včerajší kód. O čo sa konkrétne jedná. Odsmerovávaním zraku, ktorým absorbujeme svetlo /inými uhlami/ bola energeticky zablokovaná “cesta”….most, spájajúci nás s vedomím /s tým súvisí DNA, ľavá a pravá hemisféra, neurony, neuronové výbežky, energetické body tela, meridiány, atď/. Jednoducho povedané – prestala prúdiť láska. Prestali žiariť energetické body, týkajúce sa frekvencie lásky, súvisiace s nemateriálnymi vzorcami myslenia. Všetko bolo uspaté ako v rozprávke o Šípkovej Ruženke. Dôsledkom uspatia /zablokovania/ bolo “oddelenie” od schopností, ktorými sme disponovali. Zostalo nám aktívnych pár percent mozgovej kapacity a …k tomu ako “bonus”, neschopnosť hlboko precítiť, vcítiť sa, byť nielen slovom, ale i skutkom empatickými. To znamená, že sme sa pohybovali v povrchnosti materiálneho myslenia a týmto spôsobom sme sa pozerali na seba, na ľudí, na Zem….na realitu, v ktorej žijeme.

fewa25

Archanjelske a anjelske energie obsahujú potenciál všetkých farieb. Sú nežné, jemné, ale i akčné :). To je i včerajšie /nielen včerajšie, pretože je to záležitosť pár dní/ passo doble, kedy z nás prúdili slová, ktoré bežne nepoužívame :). Zelené a modré energie anjelov nás liečia a ….zlatá /žltá/ a červená chráni a udržiava poriadok na Zemi. Čo súvisí i s práve prebiehajúcimi sopečnými erupciami. V miestach, ktoré sú označené v kódoch /energetické priesečníky/.

Anjelske energie svojou “nadčasovosťou” bezpodmienečnej lásky, ktorá na Zemi dlho nebola IN – pomáhajú uvoľňovať tlak v Zemi i v nás, zpriechodňovať most medzi hemisférami a tým i medzi fyzickými a nefyzickými realitami. A to sa týka i zmyslového a mimozmyslového vnímania. Uvoľňovanie tlaku súvisí s energiou, ktorá bola blokovaná /v hlave – ľavá hemisféra, Eustachova trubica, spánková oblasť, energetické body čeluste, epifýza, zrak, na svetlo citlivé bunky, atď./

Tým, že sa uvoľňuje tlak na výrazne blokovaných miestach – uvoľňuje sa i energia súvisiaca s “obojkom”, ktorým sme boli škrtení. Meniace sa uhly energetických zrkadiel sú truhlicou, v ktorej je všetko, čo obsahuje slovo láska. Otvárame ju prítomným okamihom. To znamená, že sa to týka i hojnosti, ktorej tok bol odsmerovaný sieťou vstrebávajúcou financie patriace všetkým. Peniaze, ktoré majú byť prostriedkom výmeny energií, sa stali prostriedkom manipulácie a ich narastajúci deficit oberal ľudí o možnosť tvoriť v tej oblasti, ktorá je jeho intuitívnemu srdcu blízka. Intuitívne tvorenie láskou pomáha udržiavať tok voľne prúdiacich energií.

Emocionálne uvoľňovanie tlaku /liečenie sebalásky/, expandujúce energie zdroja svetla /duchovné srdce/ súvisia so sebaprijatím. Tým i odstraňovaním blokov, ktoré máme. Je veľmi dôležitým liečením /harmonizáciou/ v súvislosti so zmenou myslenia. Čím viac sa necháme vťahovať do nízkych vibrácií negativity – tým menej sa pozeráme zrakom srdca /preciťovaním/. Tým menej nám niečo hovorí okno príležitostí, na ktorom si prijímaním negatívneho myslenia sami zaťahujeme žalúzie. Tým menej sa nám darí vidieť objektívne.

Pre lepšie pochopenie: Predstavme si, že sme dlho žili so zatiahnutými žaluziami pred očami /svetlo, zvuk/, okolo srdca i okolo planéty. Keď preciťujeme, nepozeráme sa na svet cez “okuliare” 3D, čiastočne 4D /materiálne myslenie/…..keď s láskou prijímame seba i bytie /každú čiastočku svetla/ – otvárame svoje srdce, pomáhame Zemi, ale i svojmu okoliu. “Vyťahujeme” žalúzie, za ktorými sme žili. Tak dôležitá je prejavená láska. Jednoducho krásna ako sedmokráska :)

Duchovné zrkadlá, ktoré spoločne natáčame správnym smerom /pre človeka pozitívnym/ sú nami prejavenou láskou. “Otváraním” žalúzií sa mení naše myslenie. Presmerovávame pohľad na všetko, čo je pre človeka dôležité. Znovu sa vraciame k pokore voči bytiu, ktorým sme, ale i k energii radosti………

Ilona (Féwa – 26.1.2015)

fewa26

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s