Čo ku nám prichádza od 19. 01. 2015…

… alebo čo nám chce nebo povedať…

Milovaní, pomaly sme sa prehupli do druhej polovice mesiaca, keď sme už odložili vianočné stromčeky a začali žiť bežný život. Po Novom roku sme ešte stále nesení na vlne zmien, ktoré sa dejú na zemi ako takej, aj v našich životoch. Poďme teda kuk, čo nové ku nám prichádza:

Začiatok týždňa nám prináša uvedomenie a správne rozhodnutie tam, kde sme doteraz boli nerozhodní, kde sme váhali. Kde sme nevedeli, na ktorú stranu sa máme prikloniť. Uvedomenie nám prináša oslobodenie. Ukážu sa nám nové možnosti, nové skutočnosti. Niečo bude treba prepustiť, aby mohlo prísť to nové. Nelipnime na predsudkoch, nedržme sa silou mocou našich presvedčení. Vietor zmien nám prináša oslobodenie a s oslobodením prichádza pokoj a mier na duši. Všetky starosti a úlohy, ktoré v tomto období nevieme vylúštiť odovzdajme. Ich čas realizácie sa sám ohlási. Zmeny sú nachystané. Len im dovoľme prísť. Je čas splnených želaní. Dostávame nový vietor do plachiet, opadnú obavy a strachy.

V strede týždňa sa nám ukáže na riešenie všetko to, čoho sme sa obávali, čo sme odsúvali na neskôr. Ukážu sa neopodstatnené obavy a strachy. Prekážky na našej ceste sú len také veľké, aké si sami postavíme. V tomto období bude téma na riešenie partnerské záležitosti. Všetko je cesta. Netreba tlačiť na pílu a pustiť treba to, čo už dávno nefunguje tak ako má. Vo všetkom, čo v tomto období riešime, sa nám dostane vysvetlenia, zadosťučinenia. Pomoc príde aj z tej strany, kde sme to nečakali. Pozor na pretvárku, preverujme srdcom. V tomto období dbajme na svoje pocity viac ako inokedy.

Záver týždňa prináša úľavu, mierny výdych a pokles aktivity. Nenúťme sa do niečoho, čo sme nestihli doteraz. Záver týždňa prináša energie na oddych a relaxáciu. Ukážu sa výsledky práce započatej na konci minulého roku. Vyjdú na povrch nové skutočnosti o tom, o čom sme si mysleli niečo iné. Zdanie niekedy môže klamať. V tomto prípade tým pozitívnym spôsobom. Dôverujme a naďalej preverujme. Aj v tomto prípade platí, že pomaly ďalej zájdeme. Ak na niečom trváme neoblomne, pýtajme sa, či je to v súlade s plánom duše všetkých zúčastnených. Záver týždňa nám prináša možnosti, ako môžeme lepšie zúžitkovať všetko, čo doteraz vieme. Prídu nové nápady, vízie. Ich realizáciu si však nechajme na neskôr. Buďme pozorovateľmi a zapisujme všetko, čo môžeme v ďalších dňoch použiť.

observer

Celkovo energie tohto týždňa sú liečivé z aspektu vnútorná žena a vnútorný muž. Vyrovnanie ženských a mužských energií. Napomáhajú k ozdraveniu vo vzťahoch všetkých, nie len partnerských. Liečia sa zranenia získané v detstve a prenatálnom období. Môžu sa vyplavovať rôzne záležitosti a témy na riešenie. Dovoľme sa oslobodiť ich prijatím, presvetlením a prepustením. V tomto týždni máme nov a jeho energie nás viac vťahujú do našej vnútornej tmy. Do trinástej komnaty, kde máme vlastné nevyriešené záležitosti, hlboko skryté pod povrchom. V tomto období budeme viac nútení popracovať na týchto témach. Využime všetky dostupné možnosti, aby sme sa sami oslobodili. Upratovanie pokračuje naďalej.

Z pohľadu Vyššieho plánu v Kolektívnom vedomí došlo k načítaniu nových úloh, ktoré sa týkajú ďalšej práce pre planétu zem a nás všetkých. Na prelome rokov zem prešla pod úplnú ochranu Centrálneho slnka. Prepojila sa s jeho solárnym systémom. Došlo k previbrovaniu ostatných vibračných rozdielov. Energeticky to cítime doteraz. Z Centrálneho slnka sú nám postupne, tak aby sme to zvládli, uvoľňované nové energetické reťazce. Obaľujú zem celkovo, posilňujú kryštalickú mriežku zeme. Sú ukladané do centrálneho energetického systému zeme. Celkovo posilnilo jadro aj mriežka zeme. Bolo to až do týchto dní dosť energeticky náročné pre všetkých. V ďalších dňoch sa energeticky aktivita trochu ustáli, aby sme mali možnosť sa dostať do normálu. Došlo k ďalšiemu prerozdeleniu úloh, kde boli pracovníkom svetla dodané nové informácie, nové úlohy. Na zem prišla nová skupina duší, ktorá bude pomáhať v tomto evolučnom procese. Sú nachystané nové úlohy pre každého, kto je nápomocný. V tomto čase si je potrebné uvedomiť, že sa dokončujú úlohy, ktoré neboli dokončené z minulého obdobia. Nie všetko bolo urobené tak, ako bolo v pláne. Teraz sa dokončili veci, aby sa posunulo vibračné pole na úroveň vzostupovej línie, ktorá bude udržiavať potrebné pole pre ďalšie vývojové udalosti. Preložené do bežnej reči: Dosiahli sme úroveň, keď môžeme bezpečne pokračovať v pláne zeme. Je potrebné aj naďalej pracovať na sebe aj podľa volania svojej duše a srdca. Znamená to – nie je koniec udalostiam, pokračujeme ďalej. V tomto čase je potrebné si uvedomiť, že myšlienky majú veľkú silu. Tak ich udržujme čisté a podľa možnosti kontrolujme si to, kde upriamujeme svoju pozornosť. Je čas, keď všetko to, čo sme kedysi zasiali, sa pomaly a isto stáva skutočnosťou. Len je potrebné pokračovať v práci.

Pracovníkom svetla na požiadanie budú dodané nové informácie a úlohy.

Pre všetkých: Sme vedomé bytosti. Máme svoj rozum, slobodnú vôľu, ale hlavne srdce. Preto všetko, čo sa nám dostane v tomto období do cesty, či už sú to rôzne správy a informácie, preverujme si všetko cez svoje srdce. Pýtajme sa svojho srdca, či daná info, správa atď. je potrebná pre našu dušu, v súlade s jej plánom. V tomto období, keď je potrebné udržiavať hladinu vibračnej úrovne, je dôležité naozaj preverovať zdroje. Cez srdce. Lebo všetky poklady, všetky potrebné informácie máme ukryté vo svojom srdci. Len si máme dôverovať.

V týchto dňoch sú nám nápomocné energie Saint Germaina, Bohyne Izis, Matky Márie, AA Metatrona a Ježiša. Žiadajme o pomoc tam, kde nevidíme riešenie a východisko. V tomto období sú nám nápomocní aj noví terapeuti, ktorí pracujú s novými metódami čistenia nášho vnútra. Kto vyšle zámer, dostane sa mu pomoci a bude k nim vedený.

Na vlnách energií lásky nám všetkým želám bezpečnú plavbu v mori života.

Krásne a pokojné januárové dni
S láskou pre nás

Elina

18.01.2015 napísala Elina. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom https://www.facebook.com/eva.brieskova.elina

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s