Kryon – Tvá vnitřní moudrost

Víš, že v knize své vnitřní moudrosti jsi uměl číst ještě daleko předtím než v knihách psaných lidskou řečí? Číst ve svém nitru je přirozená schopnost člověka, která se vytrácí s přibývajícími lidskými zkušenostmi. Dříve tato schopnost zůstávala otevřená šamanů, vědmám, kořenářům, bylinkářkám, mistrům alchymie, poustevníkům … a proto byli jiní než lidé jejich doby. Byli považováni za ty, co ovládají tajemné síly.
Ke své vnitřní moudrosti má však přístup každý z vás.

Je to první kniha, kterou jsi přečetl, když jsi přišel do svého fyzického těla. A k této četbě se můžeš kdykoli vrátit. Pak poznáš, že máš nadpřirozené schopnosti, protože slovo nadpřirozené je významově něco, co nedokáže objevit každý a přitom k tomu přístup má.

Když to přirovnám: Díváte se na všichni na stejnou věc – Většina ji vůbec nevidí, některým se objevuje mlhavě, jiní ji vidí a mohou ji dokonce vzít do rukou, jiní ji registrují, ale zároveň vidí i skrze ní a někteří ji dokonce dokáží ovládat. Všechny ty návody k tomuto jednoduchému cvičení nalezneš ve své knize moudrosti. Návod je pro každého jiný a proto nelze sepsat univerzální cvičení, díky kterému by se to každému z vás podařilo. Existují jen obecná doporučení.

Tvá kniha moudrosti skrývá mnoho toho, po čem toužíš, o čem sníš, o co usiluješ.
Je psána s nesmírnou láskou a jejím autorem jsi ty sám. Nechť se Ti podaří znovu její sílu objevit. Nikdy není pozdě začít si v ní opět číst.

S láskou Kryon

Channeling Kryona přijala Marketa Selinijana 17.01.2015 prowww.zemeandelu.cz

kryon

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s