Nič nie je náhoda a všetko so všetkým súvisí – odkaz od Féwy

Dobré ráno Vám všetkým. Vám, ktorí ste už zobudení, ale i Vám, ktorí ešte spíte, alebo podriemkavate :) . Tiež ste niektorí vnútorne tak nabudení, že i keď ste šialene unavení – prehadzujete sa v posteli a niečo Vám nedá spať? Je to vysokofrekvenčné žiarenie /vlnenie/, na ktoré už rôznym spôsobom reagujeme. Na svetlo Zdroja.

Je to fyzicky neuchopiteľný nárast vibrácií /kmitočet maličkých žiaričov svetla/, ktorými jemnohmotnieme a zobúdzame sa. Stávame sa citlivejší, cituplnejší, vnímavejší. Školou životov – obrúsenejším kryštálom svetla. Že to nie je o fyzickom veku, ale o niečom celkom inom, najlepšie môžeme odsledovať u detí. U maličkých, či dospelejších jedincov, ktorí sa v hojnom počte práve teraz rodia ako kompletní kozmickí ľudia, aby nám celkom prirodzeným spôsobom ukazovali čo je múdrosťou rozkvitnutá láska :). A mnohí fyzicky dospelí s otvorenými očami a ústami počúvajú, čo hovoria. Rozprávajú o svete zázrakov, tlmočiac do ľudského jazyka komunikáciu s maličkými i veľkými bytosťami sveta svetla, do ktorého mnohí nedovidia. Rozprávajú príbehy z ciest na domovské planéty a späť – na Zem, na ktorej teraz žijú. Nepotrebujú tituly, len tak….jednoducho a prirodzene vedia a s prehľadom sa orientujú nielen vo fyzických, ale i v nefyzických realitách, kde je veda tisícročia pred nami a spiritualita /láska/ na prvom mieste globálne uznávaného rebríčka. A čuduj sa svete :) nielen vo fyzickej, ale i v nefyzickej realite /realitách/ stále všetci žijeme. Tým, že sme ilúzii len-fyzična dlho venovali pozornosť a slepo počúvali, že nič iné nie je – sami sme uverili. V skutočnosti sme bytosti uštrikované z jemných vlákien svetla. Naše telo stále žiari. Vyžaruje lásku, ktorú sme v sebe tak dlho zadupávali, sami sebe navrávajúc, že žiadna nie je. Že prejavenie emócií je len zviditeľnenie vlastnej slabosti. Že cit, či slzy predovšetkým k mužom nepatria. A práve prostredníctvom mužskej energie boli ťahané nitky manipulácie. Tak sme sa donekonečna hrali na niekoho, kým nie sme.

fewa

Sme milujúce bytosti, ktoré v sebe nesú večnú pochodeň lásky. Boli sme len dlho inou hustotou očiek “obháčkovaní” , aby sa skutočné svetlo a tým i holá pravda nedostalo k nám, ale i z nás. Na povrch Zeme, kde žijeme. Dlho sme boli navlečení do nepriedušného, ťažkého skafandra, ktorého váha sa narastajúcimi deficitmi v našich životoch – navyšovala. Dlho sme boli “obháčkovaní” takou hustotou očiek, aby sme nesvietili a skutočné svetlo nebolo vidieť. Aby sme nedosiahli na miesto, kde sa nachádza pravda.

Ako sa vraciame po okružnej dráhe domov, ku Zdroju – očká na uháčkovanom “odeve” do ktorého sme boli zakuklení – sa párajú. “Látka odevu” redne a vznikajúcimi prieduchmi preráža sila i esencia nami sa zviditeľňujúceho svetla. Tým i pravdy, lásky, pochopenia. Iným spôsobom začíname preciťovať a uvedomovať si súvislosti. Pretože…..nič nie je náhoda a všetko so všetkým súvisí. Ani ten maličký kamienok pri ceste neleží bezdôvodne. Je rovnako krásny a potrebný ako drahý kameň, ktorý je “posadený” do zlata, alebo platiny. To je potrebné si uvedomiť. Že i “drobnosti”, ktoré pre mnohých nestoja za povšimnutie sú rovnako krásne a pre človeka dôležité. Ani hory, týčiace sa do závratnej výšky tu nie sú bezdôvodne…..Ani človek nepricestoval na Zem, aby sa len pozrel ako vyzerá a pobral sa preč. Každý máme svoje poslanie. Každý máme svoje vnútorné vedenie – sveta lásky. Svoje Ja, ktoré nás po celý čas sprevádza a pomáha nám rásť a nájsť smer cesty, ktorá je pre nás najoptimálnejšia. Každý máme svoju fyzickú, alebo spirituálnu prácu…….vopred dohodnutú “misiu”. Každý je dôležitým článkom kolektívneho vedomia a Zeme. Článkom reťazca DNA, ktorý aktivujeme.

Začíname samostatne myslieť. Žiarenie štiepiace paprsky fyzického svetla nám rozliepa oči, rozpúšťa blanu zrenice, oživuje pupilárne čidlá zraku, ktorý donedávna spal. Sme hviezdou medzi hviezdami. Len sme boli dlho na inej priečke rebríčka, kde sme si neuvedomovali, kým v skutočnosti sme. Že sme božskí hviezdni ľudia. Že disponujeme všetkými schopnosťami, ktoré vnímame ako zázračné. A to je skutočnosť na ktorú si budeme zvykať. Na prácu i spoluprácu fyzického a nefyzického svetla Zdroja……..

****************************************************

Liečenie sebalásky

Počas predchádzajúcich dní /s dobehom do zajtra/ prebieha na energetickej úrovni – vysokými vibráciami nelineárneho /duchovného/ svetla – liečenie sebalásky. A to u každého človeka individuálne – ako. Netreba zabúdať, že sme kolektívne vedomie a v kolektívnom vedomí sa všetko zrkadlí.

S najväčšou pokorou voči láske, ktorou sme…..na diaľku /komunikáciou cez vyššie Ja, čo si nie všetci uvedomujeme/, ale i osobným kontaktom, prosíme…žiadame o odpustenie. Tých ľudí, ktorým sme v danej chvíli spôsobili akékoľvek utrpenie. To isté prebieha v kontakte samého so sebou, to znamená – odpúšťame i sebe…. ako sme konali, žili, správali sa. Spôsob, akým tento proces očisty prebieha je viac – menej vysvetlením, prečo tomu vtedy bolo práve tak. Je to intímna sebareflexia komunikáciou, ktorá prebieha na fyzickej i nefyzickej úrovni. Vnútorným preciťovaním, uvedomovaním si /čo nám umožňujú vysoké vibrácie svetla, v ktorom sa ľudsky i planetárne nachádzame/ z nás rôznou intenzitou odchádza nahromadený žalospev života /životov/, ktoré máme za sebou i toho, ktorý teraz žijeme….

Ilona (Féwa – 16.1.2015)

Reklamy

2 thoughts on “Nič nie je náhoda a všetko so všetkým súvisí – odkaz od Féwy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s