Človek RETROVERT – odkaz od Féwy

Už sa nezaoberajme myslením ľudí, ktorých záujem je /bol/ jediný. Mať moc, zneužívať energiu hmoty /to znamená i peňazí/, vysielať negativitu do vedomia ľudí, splachovať všetky ľudské túžby, degradovať ľudskú důstojnosť, manipulovať myslením. Je to zlo odchádzajúce zo Zeme – vlnením.

Jedná sa o tri vlny – vlnové dĺžky, ktoré “navštívia” Zem. Každá vlnová dĺžka má určitý kmitočet, rezonujúci so subatomárnou, subbunečnou a submolekulárnou úrovňou /svetelne i zvukove vibrujúcou/. Tým i so sférou vedomia /nevedomia/ v ktorej sa individuálne nachádzame. Čo korešponduje vzorcom myslenia, štruktúre myšlienky, pretože každá myšlienka má fyzickým zrakom neviditeľný tvar. Je energiou – energetickými vibráciami svetla vytvoreným kryštálom, ktorého počet strán a uhlov je rôzny.

Tri vlnové dĺžky predstavujú galaktické vibrácie /to znamená energie Centrálneho Slnka/, tým i roviny /vrstvy, sféry/ v ktorých bude naše vedomie ukotvené. Sú akoby 3 zuby času, ktoré zapadnú tam, kde je to frekvenčne dovolené. Pričom zuby znamenajú vibráciu, ktorú individuálne dosahujeme a na základe ktorej budeme tvoriť. Pre lepšie pochopenie – predstavme si napríklad záznam EKG. Sú tu rôzne vysoké “línie”. Táto vibrácia zodpovedá stupňu rastu vedomia, ktorý dosahujeme. Prelomom roka začal zrýchlený nárast zaznamenávaných jednotiek a – “otvárania” informačného poľa, čo je aktivácia kódov nefyzického spektra, ktoré v sebe nesieme /rebríček, nonfyzické vlákna DNA – spirituálne/. Sú to kódované informácie, na ktoré už mnohí reagujú. Dalo by sa povedať, že prichádzajúce vlny /vlnenie/ magneticky aktivujú jemnučké vlákna DNA. Keby sme chceli jednoducho vysvetliť, čo sa s nami dialo od prelomu roka – bolo to ako ” šteklenie” anjelskym pierkom /veľmi jemnými energiami/ tých energetických bodov, miest, ktoré sa potrebovali zobudiť, prebrať k životu.

V podstate si vôbec neuvedomujeme, že sa premiestňujeme v čase, z jednej do druhej vrstvy svetla. Všetko sa deje v nás a nami sa zrkadlí. Sme spojenou nádobou so Zemou. Je to symbióza, ktorej rovnováha bola enormne narušená a vzhľadom na skutočnosť, že sa globálne vraciame k rovnováhe – je pochopiteľné, že sa jedná o neutralizáciu, negovanie všetkého, čo disbalansovanie, nerovnováhu spôsobuje /spôsobovalo/. Spomenuté zapadnutie zubov času si môžeme predstaviť i ako pomaranč, ktorý v strede cik – cak rozrežeme. Čiže sa vytvoria “zuby”. Keď protirotáciou otočíme jednou i druhou polkou a opäť tieto dve polky spojíme – zuby zapadnú, ale už na iných miestach /časové línie/. To sú magnetické posuny v čase a my sme súčasťou týchto zmien. Magnetické zmeny sú podmienkou zmeny – vystupovania z hrubohmotnej reality /realít/.

Teraz sa pokúsime predstaviť si, ako to bude vyzerať v reáli. V realite, do ktorej by sme sa mali “prevlniť”. Predovšetkým – nemajme z vlnenia traumu. My všetci tieto vlny /vlnenie/ poznáme. Vlny aktivujú načítané mnohorozmerové /multidimenzionálne/ informácie. To znamená, že všetky vlny obsahujú komplex energeticky čitateľných kódov Zdroja svetla. Podľa toho, v akej vrstve vedomia sa nachádzame /tvoríme, myslíme/…..podľa toho, na ktorý schodík dosahujeme…..budú vlny na naše individuálne prebudené kódy reagovať. Je to ako spínač, kedy sa dva rovnaké kódy k sebe pritiahnu, zacvaknú, spoja. Inými slovami sa jedná o rezonanciu kódov. Z globálneho pohľadu vlny navýšia vibráciu lásky na planéte.

fewa

Jednotlivé vlny obsahujú súčet všetkého, čo sme nárastom svetla absorbovali….pochopili….uvedomili si…..naučili sa precítiť. Čo sme duchovne zvládli. Ďaľší príklad: vlny sú ako absolvovaná základná škola….stredná škola….vysoká škola. Každý aktivovaný /energeticky rozžiarený/ bod vedomia lásky je súčtom pochopenia, uvedomenia si. Čo sa najintenzívnejšie deje na základe prežitých skúseností /emócie/.

Energetické vlny sú ako 3 čaše múdrosti, ktorá je v nás. Prvá je naplnená zlatým mokom do jednej tretiny, druhá má o tretinu viac a tretia je po okraj plná. Dalo by sa tiež povedať, že “tekutina” pôsobí ako energetický nápoj /aktivácia komplexu kódov/. Ľudia /bytosti/, ktorí predstavujú po okraj naplnenú čašu /duchovne najvyspelejší jedinci/ budú pomáhať tým, ktorí sa prebúdzajú.

Čo je pre nás všetkých dôležitá informácia – netreba mať obavy, že sa od nás “odvlnia” naši blízki, priatelia, kamaráti :). Nebude tomu tak, pretože sa teraz nachádzame v miestach galaktickej hyperprojekcie /hyperbola času/, ktorá je nad radikálnosťou tohto “rezu”. Že to bola jedna z variant – je pravda. Nemôžeme zabúdať, že sa jedná o experiment – o pokus vrátiť sa späť. Prvý krát v dejinách. Práve z dôvodu experimentálneho pokusu o návrat, bolo v zmysle pomoci pripravených viac variant. Brala sa do úvahy dôležitosť Zeme, ale nezabúdalo sa ani na jej deti. Z toho dôvodu bola vybraná postupnosť transformácie – aby mal každý človek šancu.

Vlnenie je žiarenie galaktického srdca /je to i vyžarovanie nášho duchovného srdca, ktoré sa nachádza v strede hornej časti hrudníka/. Energetické vlny plne podporujú prejavenie lásky na planéte. Čo sa týka vyžarovania – teraz skutočne lámeme rekordy. I keď na Zemi to tak nevyzerá. I keď mnohí ľudia tak nepôsobia…mnohému nerozumejú a obávajú sa o svojich pocitoch, vnemoch, vizualizácii hovoriť.

Vlnenie je náročné ľudským jazykom vysvetliť – tak, aby bolo všetkými pochopené. Skúsme si vlny predstaviť tým spôsobom, že si vizualizujeme /predstavíme/ pred sebou zrkadlo. Keď sa pozeráme do zrkadla – vidíme seba, realitu za nami a obraz reality do strán – po určité uhly /bočné videnie/. Vlna s najintenzívnejším nábojom vibrácií, akoby zmaže… zneviditeľní…. zotrie vrstvu na zadnej strane zrkadla a my začneme cez zrkadlo vidieť všetko, čo bolo naším zmyslovým vnímaním neuchopiteľné. To je aktivácia komplexu kódov. Je to podobné, ako keď stále žijeme v jednej izbe /v dome/, ktorej okná sú zastreté ťažkými, nepriesvitnými závesmi…..alebo máme neustále zatiahnuté žalúzie. Takže sme presvedčení, že nič iné okrem “zabedneného” sveta, v ktorom sme žili neexistuje. O bytí za oponou nemáme ani tušenie. Je to ako keď slimák po dlhom zimnom spánku odstráni blanu na ulite a ešte “rozlámaný”, spomalený, vykukne s očami na stopkách na celkom iný svet v ktorom so svojou ulitou spal :).

Vlnením sa prvá a druhá vrstva /sféra/ nevedomého vedomia /stále sme vedomie :) / zlúči. Dôvodom sú už len malé rozdiely v myslení. To znamená, že v konečnom dôsledku by mali byť dve sféry /vrstvy/ vedomia, v ktorých budeme tvoriť. Tieto dve sféry by mali byť už bezbariérové. Inými slovami – dve spolupracujúce reality……..

Ilona (Féwa – 13.1.2015)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s