Holografické posuny Zeme do lásky, ktorú vyžarujeme

Holografické posuny Zeme do lásky, ktorú vyžarujeme …..ktorá je riekou života.

Keby som mala sama za seba povedať, bola by to jedna veta: “Nevšímajme si nič iné, len lásku, ktorá je v nás, len láske venujme svoju pozornosť.” Kiežby bolo všetkými viditeľné skutočné, pravé, neumelé Slnko – jeho obraz. Je vyskladané z nádherných kryštálových paprskov, ktorých dúhová /spirituálna/ energia “stavia” heliosférické mosty, po ktorých sme sa kedysi dávno “pohybovali”. Duchovné zrkadlá, s ktorými sme pracovali. Na čo si začínajú spomínať /spomínajú/ najmä Lemuriánci. Na priezračné zrkadlá, “vybrúsené” paprskom lásky.

Holografické posuny /vrastanie do dimenzie prítomna….Zdroja nášho i planetárneho svetla/ je možné si celkom jednoducho predstaviť. Na jednom mieste /v určitej vrstve svetla/ spolu so Zemou zmizneme a na inom mieste – vo väčšej hutnosti svetla sa objavíme . Tak jednoduché to je a….pritom pre niekoho tak zložité. Prijať seba takého /takú/….akí sme. Sme múdri…..i keď sa to tak často nejaví …..sme krásni…..napriek in-schémam, ktoré sú podporované umelo vytvorenými hodnotami….máme schopnosti, o ktorých mnohí nevieme…..sme LÁSKA a nie je pre nás absolútne žiadny problém podľa toho žiť. Jediným problémom je – že mnohí nechceme. Prečo, to vie najlepšie každý sám….

fewa

Čo je teraz pre nás dôležité je myšlienkový relax. Zjednodušene povedané – venujme pozornosť kryštálovému Slnku, ktoré je v nás. Tam sa zahľaďme, jeho energiu precíťme. Silu a esenciu svetla, z ktorého spolu s láskou prúdi pozitivita, radosť z tých najjednoduchších drobností bytia. Pre človeka tak prirodzených. Stačí rozkvitnutý maličký kvet, aby sme túto energiu radosti precítili. Stačia dúhové oblaky…..stačia priezračné kvapky vodných kryštálikov, ktoré prúd rieky nesie do mora, do oceánu lásky.

Nevenujme pozornosť nepozitívnym zvukom, ktoré očakávajú, že s nimi budeme rezonovať. Chabé “pokusy” presvedčené o nezlomnej sile, ktorou sa do nás zaháčkujú, sú naším srdcom bleskurýchlo odhalené…..i to je práca, ktorou na nefyzickej úrovni pomáhame. Aby sa Zem spolu s nami vrátila späť.
Preto….VYŽARUJME LÁSKU. Lásku, ktorá sa znovu dostáva na prvé miesto rebríčka ľudských hodnôt. Čím pomáha Zemi i nám vysunúť sa nad hladinu vibrácií – jemne povedané – pre nás nepríjemných. Nad hladinu tej sféry, v ktorej sa to tlčie, melie, bije a špekuluje, akým spôsobom dosiahnuť svoje prekalkulované ciele. Nech nás teraz toto úzkoprsé myslenie nepohlcuje. Čo svet svetom stojí, vždy tomu bolo tak, že zámerom pozitívnej zmeny bola láska. Najväčšia sila, ktorej schopnosti nepotrebujeme rozoberať.

Zámerom nie je podporovať na planéte energiu, ktorá sa negativitou živí. A nás tým vstrebáva. Jediné, po čom naše srdce, duša túži, je láska, harmónia. Robíme poriadny vietor vo svojich príbytkoch. Zbavujeme sa starých, už nepotrebných vecí, na ktorých sa usádzal prach a zaberali nám miesto. Tým i vytvárame pomyselnú vatru, v ktorej pálime zvyšky starých bolestí duše. Vetráme, robíme prievan, ktorý vypudí z našich príbytkov pre nás nepotrebné energie. Dovoľujeme jej prúdiť a s láskou sebe vlastnou odpúšťame všetkému /všetkým/, ktorí nás učili čo je mať bezpodmienečne rád. To znamená – byť nad vecou, nad myslením ľudí, ktorí v tých, pre nás náročných chvíľach, to jednoducho nevedeli inak. Nie je potrebné, aby túto očistu robili všetci ľudia na planéte. Pretože stále platí – keď sa pohne jeden list na strome – o chvíľu sa rozvlní celá koruna.

Sme strom, ktorý už nedopustí, aby jeho výhonky niekto strihal. Výhonky pochopenia, uvedomenia si. Sme láska, ktorou na vetvičkách stromu rozkvitajú rôznofarebné kryštálové kvety života. Kvety, spájajúce sa myšlienkou do dúhovej energie, ktorá v nás tak dlho spala. Sme láska – láskou živená – láskou vyživujúca. Neviditeľným spôsobom oslovujúca ľudí, ktorí ešte spia, alebo sa už budia. Dlho, predlho sme sa nepochopením súkali, plazili, prehryzávali s odretými ušami, kolenami, lakťami…s očami na stopkách ako slimák….z ulity, do ktorej sme boli vsunutí. Aby sme nevideli, nepočuli, nechápali. Ďaleko od svojho vlastného Zdroja. Vyliezali ako krtkovia z hliny. Z neviditeľna, nepočuteľna – do svetla pravdy, do nových vzorcov myslenia, ktorými môžeme vybudovať svet lepší, krajší, radostnejší. Zbavujúc sa vlastných negatívnych emócií i závislostí. Oslobodzujúc sa od všetkého, čo nám nedalo spať a bralo radosť zo života v ktorom sme živorili, chradli, vädli čoraz viac. Ako kvet na vysychajúcej púšti. Bez lásky, bez svetla, bez Zdroja.

Dvere žabo-myších vzťahov…. dvoch myšlienkove rozdielnych svetov… vysoké vibrácie lásky “otvárajú”. Zprístupňujú tabuizované informácie, očisťujú kalné dno, po ktorom sme sa pohybovali. Omývajú svetlom ego, ktoré odmieta priznať, že jeho sila končí.

Každý z nás má spôsob, akým sa prejavuje. U niekoho ešte stále prevláda strach a skrývanie sa pred sebou samým. U druhého už vyžaruje láska takými vibráciami, že ju jednoducho nič nemá šancu “preválcovať”. Sme rovnako Zemou i Slnkom, ktorého biele paprsky nám pomáhajú prekryštalizovať staré myslenie.
Buďme pšššššt ……tichúčko sami v sebe a so sebou. A svieťme. Všade, kde sa práve nachádzame. Prenesme sa na krídlach myšlienky tam, kde sa cítime najlepšie. Ideálne – do lesa, kde je vzduch svieži, voňajúci láskou, ktorá je pre nás tak prirodzená. Les je posvätné miesto, je duchovný chrám energií, ktoré nám dovoľujú iným spôsobom vnímať, preciťovať tajomstvá mystérií lásky, ktorá v človeku pramení. Tajomstvá harmónie, rovnováhy. Dovoľme stromom, aby nás objali. Dovoľme voľne prúdiacim energiám, aby nám pomohli otvoriť oči, otočiť kľúčom v zámke svojho srdca a – vykročiť. Svojou myšlienkou zmeniť svet, aby bol taký, po akom túžime……….

Ilona (Féwa – 12.1.2015)

fewa3

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s