Čas lásky, ktorá je v nás – odkaz od Féwy

Ako tu žiť, keď sa Vám zdá….keď máte pocit….že len Vy ste normálni. :) Ako vysvetliť druhému človeku /ľuďom/, ktorý nevníma takým spôsobom ako Vy. Ako vysvetliť nechápajúcemu niečo, čo je pre Vás prirodzené. Ako porozumieť svetu, keď niekto /niektorí/ stojí na nohách, iný na hlave a ďalší robí kotrmelec za kotrmelcom. Hm, včul budz múdry :). Čo s tým, ako ďalej, keď už máme z fyzického i nefyzického pohľadu všetkého plné zuby a vážne nás to takto už absolútne nebaví. Sme nielen viac – menej unavení, ale už mnohí i znudení. Prečo? Pretože tento proces návratu k uvedomeniu si všetkého, čo potrebujeme k životu podľa nových princípov myslenia, nebol doteraz viditeľne podporovaný. Ľudia boli neustále držaní v tých istých mediálne šírených nezmysloch, polopravdách a klamstvách. Ale napriek tomu sa cesta pravdy o človeku…o Zemi….o dávnoveku začína otvárať.

Mnohí ľudia už rezonujú so svojím vnútrom, ktoré začínajú prejavovať. Je to nadštandardnosť myslenia kompatibilného s rovnakou hutnosťou svetla, do ktorého sme sa spolu so Zemou vnorili. Do svetla lásky. Čím hutnejšie je svetlo, ktoré prijímaním vyžarujeme /čím viac lásky prejavujeme/, tým bližšie sme k ľudskej múdrosti. K múdrosti, ku ktorej sa uvedomovaním si….vraciame. Komplex teórie /spomínania si/ bol dôležitý. Každý z nás si zopakoval, čo potreboval. Niekomu stačila veta – druhý človek potreboval celý text. Na tom nie je nič zlé, ani degradujúce. Jednoducho – niekto si pamätá viac, niekto menej. Pravda je taká, že všetci sme múdri, všetci sme láska.

Teraz to už je /bude/ o inom “súste”. Spoločne sme vstúpili do jednotného vzorca /vzorcov/ myslenia. Už sa tu nenachádzajú len frekvencie lineárne /myslenie materiálne a ním uznávané hodnoty/, ale i nelineárne /bezpodmienečná láska, iné zvuky, iné farby svetla, iné fyzikálne zákony, iné aktivované prvky…/, ktoré súvisia so zmenou myslenia. Sme v nekonečnu bezčasových energií svetla, ktoré máme v sebe. Vo fraktáli prítomna, ktoré nikde nezačína – nikde nekončí. Pre mnohých ľudí je tento skok v čase ešte ťažko pochopiteľný. Vystupovaním z ilúzie si sami budú uvedomovať, o čom tento proces je /bol/. Že to bolo odvádzanie pozornosti od prítomnosti do minulosti plnej strachu, obáv zo všetkého, čo sme prežili. A skokom nad prítomnosťou /zastieraním jej dôležitosti/ – projekcia nášho strachu do budúcnosti, od ktorej sme týmto spôsobom fungovania nič pozitívne neočakávali. Čo je pochopiteľné.

fe
Dorástli sme do času svetla, v ktorom už nefungujú pravidlá starej hry. Ani miery a váhy magneticky sa meniacej Zeme i nás. Nachádzame sa síce ešte v riedkom vzduchu multidimenzionálneho sveta /realít/, ale dôležité pre nás je, že tu konečne sme :) Bolo viac pokusov – “preniesť” už unavenú Zem do svetla, ktoré kedysi poznala….do oslobodzujúcich energií lásky. Sme v slobodných energiách. V nových zvukoch /mimochodom pre mnohých počuteľných/. V čase lásky, ktorá je v nás. V kryštálových energiách. Keď sa pozrieme na Slnko /na fotky, ktoré sú rukolapným dôkazom/….i keby sme nemali žiadne informácie, je i malému dieťaťu jasné…..že sa niečo deje, že sa niečo mení, že je niečo iné….o čom donedávna mnohí nevedeli. Prečo? Pretože sa o globálne dianie i zmeny, ktoré s transformáciou súvisia – nezaujímali. Zahryznutí do iného myslenia.

Čo sa bude v tomto bezkonkurenčne najsilnejšom čase diať, je precitanie – prebúdzanie neprebudeného. To znamená otváranie očí a úst :) nevedomia. Kontaktovanie sa, komunikácia, prenikanie zneviditeľňovaných informácií na verejnosť. A ich medializácia. Utajovať, hrať nečistú hru už nebude možné. Je to pre lepšie pochopenie ako staré, opotrebované auto, ktorého čas amortizácie vypršal a ani o krok sa už nepohne ďalej /staré vzorce myslenia/.

Každá frekvencia /dimenzia, sféra/ má svoje čaro i pravidlá hry. Svoje fyzikálne zákony, aktivované prvky, zvuky, tóny farieb svetla a z toho vyplývajúce vzorce myslenia /myšlienky/. My sa vraciame k mysleniu v prítomnosti, k myšlienke, v ktorej je všetko, čo sme hľadali. Ako dobre vieme, vyššia frekvencia /rýchlejší kmitočet/ modeluje nižšie frekvencie. To je dôvod, prečo má schopnosť prefiltrovať sa /previbrovať/ cez hrubohmotnú stenu, do ktorej disponujúc schopnosťami fungujúcimi v linearite, môžeme tĺcť päsťami, koľko chceme, a i tak sa cez stenu nedostaneme.

Sme v čase, kde už nemusíme balansovať medzi bodom A a B, hľadajúc absolútny stred pochopenia. Stred, ktorý je prameňom Zdroja svetla. Z tohto prameňa prúdia všetky kódy, informácie. Symboly, znaky, ktoré sa vynárajú z podvedomia. Meniacou sa mriežkou a všetkým, čo s touto zmenou súvisí. Je to zviditeľňovanie znakov/symbolov/ našich predkov, ktorým vtedy…v čase zázrakov…každý rozumel. Boli /sú/ jednoduché a pre každého zrozumiteľné. Sú tak jednoduché, ako jednoduchá je láska. Aké jednoduché je láskyplné prejavenie sa…..len tak….bez očakávania. Voči človeku, voči každej bytosti, voči Zemi, ktorá je naša matka. Nie je z medových motúzov utkaná. Má silu i éterickosť sveta, života, po akom túžime.

Už to nebude o nekonečnu slov, ale o prejavených skutkoch. Ľudí, ktorí si uvedomujú. O prejavení sa láskou, o zviditeľnení v praktickom živote – toho, čo sme sa naučili. A aby to netrvalo znovu nekonečne dlho :) ….budú “krivkajúcim” :) pomáhať bytosti galaktické, ktoré sú na Zemi i mimo zemskej frekvencie.
Bude to zjednocovanie sa už na inej úrovni myslenia, ale súčasne delenie “krajca” chleba na dve polky. To znamená, že v rozpadávajúcej sa mriežke /meniacom sa myslení/ a prebúdzajúcom sa vedomí lásky už nebude možné, aby mal niekto krajec celý a niekto takmer už ani omrvinku. Čiže, budú sa riešiť financie.
Dôraz bude čoraz viac kladený na uvedomenie si, že všetko, čo hľadáme /absolútno, nekonečno, rovnováha, harmónia, materiálno i jemnohmotno/ je v nás. Čakajúce absolútno, ktoré je bytím v rôznych frekvenciách /realitách/, s čím pochopiteľne súvisia i bytosti, ktoré v nich žijú.

fewa1
Každý, kto už s prítomnosťou pracuje /so Zdrojom svetla/, sa môže cítiť ako kozmonaut voľne plávajúci v kozmickom priestore. Sledujúci planéty, hviezdy, bytosti, ktoré tam žijú. Odosobnene od všetkého, čo sa tam “dole” deje. Je to určitý nadhľad, nadobudnutý vlastnými skúsenosťami. Možno ešte trochu smútku, nostalgie – nepochopením druhých, neprebudených. Zaseknutých zubami do matérie.

Budeme sa zameriavať na vševedomé vnútro. Ľudia /bytosti/, ktoré majú srdce otvorené /vedome sú najvyššie/, budú pri prebúdzaní pomáhať. My všetci sme pre zmeny kompletne vybavení. Aby sme vystúpili zo svojho tieňa, je dôležité si uvedomiť, že………byť obutý, neznamená ísť……že dočiahnuť na kľučku, neznamená otvoriť, že……..strčiť kľúč do zámky, neznamená odomknúť nový časový fraktál prítomnosti. Život bez polarít. Život, ktorý nás neoddeľuje, ale spája. To je brána vedomia. To je chrám nášho šťastia, harmónie, radosti. To je pochopenie, podstata lásky, jednoty. Dokončiť, čo človek začal. Rozuzliť pomyselný uzol váhania. Ukotviť lásku vo svojom srdci. Keď človek len čaká a rozmýšľa čo sa stane….keď,….. v tom prípade sa v jeho živote zmena neudeje. Nikto nerozviaže uzol starého myslenia /vzorcov/, keď to neurobí človek sám. Nikto nepovie tak….a odteraz si nový človek. Taký, aký chceš byť. Nikto z nás nemá schopnosť na nepoznanie zmeniť realitu, ak podaným kľúčom /hutnosť svetla, energie v ktorých sa nachádzame/, ktorý je zasunutý do zámky, zapadnutý tam, kde má byť – NEOTOČÍME. Sám sa nezvrtne. :)

Máme v sebe vedomie, ktoré nevidíme, ale cítime. Jednoducho vieme. :) Je to ako počítač. Ak ho nezapneme /nové myslenie/ a neklikneme kurzorom tam, kde potrebujeme – nič nezmeníme. Stačí povedať – takto chcem žiť ja…..a každý z nás….a niečo preto urobiť. Pohnúť sa z miesta, v ktorom sme zamrzli. Aby sa obe Zeme, obe vrstvy času “kúpali” v radosti, v harmónii v láske rieky života.
Uvedomme si, že všetko je energia. Či chceme, alebo nie. :) Každé slovo, ktoré povieme, každá veta, úsmev….či pohladenie. Každý skutok, ktorým vykročíme………………

Ilona (Féwa – 11. 1. 2015)

fewa2

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s