Spoločne zviditeľňovať svoj vlastný sen – odkaz od Féwy

Vyveštime si z “karát” budúcnosť takú, akú ju chceme mať

…..a neverme nikomu, kto nám tvrdí opak. A čože sa to dnes stalo /dialo/ – bez ohľadu na fyzicky vnímaný čas? Prebieha aktivácia stredu jadra Slnka – duchovnou energiou Centrálneho Slnka, ktoré je v nás. Rovnako ako bezpodmienečná láska.

“Tož ba, děvčico “……..povedala by moja moravská babička. A aj keď by ani za mak nerozumela, o čom hovorím, usmievala by sa. Milo, úprimne, ľudsky. Iskričky v očiach by aj bez slov rozprávali, čo cíti.
Že “vzduch” zrazu začal byť akýsi iný, že jeden druhému rozumieme viac, ako kedykoľvek predtým, pretože Slnko v našej hrudi rozpumpovalo stagnujúcu krv. Že sa stačí usmiať, prehodiť pár slov a svet je hneď krajší, žiarivejší. Že máme spolu chuť komunikovať. O čom? O všetkom, o živote. Čo chceme a čo už definitívne odmietame. Aké sú naše predstavy. Čo túžime robiť, akým spôsobom tvoriť. Ako spoločne na novej úrovni svetla žiť a tým pomáhať zviditeľňovať energie lásky na planéte. Krôčik za krôčikom….krok za krokom. Niektorí už bežiaci svoj “maratón”.

Každého z nás moment prebudenia jadra našiel v tom stave pripravenosti, v akom je. Prebudeného, prebúdzajúceho sa, alebo ešte podriemkávajúceho. To nevadí. Nebudeme si kvôli tomu lámať hlavu. Už sa nás nabolela dosť. Všetko sa dá dobehnúť….doštudovať, keď sa chce. Budeme spoločne zviditeľňovať svoj vlastný sen. Byť tvorivý nie je úloha, povinnosť, či údel. Je to jednoducho láska, ktorá nám nedá spať a neustále nami prúdi jej inšpirácia. Je to srdce, ktoré je kapitánom lode, na ktorej plávame spoločne Mliečnou dráhou……vesmírom. Srdce, ktoré nám ukazuje najsprávnejší smer. Počúvajme, čo hovorí. Niektoré zatiaľ len šepká – iné je viditeľne nedočkavé.

Dnešné a včerajšie infokódy:
1./ Podporovanie energií lásky na všetkých úrovniach.
2./ Hľadanie i nachádzanie odpovedí na planetárne a solárne zmeny – sme v transpersonálnych zvukových súradniciach, plne podporovaných Centrálnym Slnkom /Galaxia/
3./ Solárne podporovaná Jednota svetla.
4./ Dopĺňanie mužských energií do pravej ženskej hemisféry a ženských energií do ľavej mužskej hemisféry.
5./ Posolstvo z všebytia lásky.

Féwa (7. 1. 2015)

fewa+

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s