Majster Hilarion – Posolstvo pre týždeň 4.1. 2015 – 11.1. 2015

Milovaní,

cesta, která je před vámi, přetéká potenciálem a možnostmi.  Ti z vás, kdo neustále pracovali na zasvěcení své cesty světlu, nyní začínají dostávat odměnu. Tato odměna přichází v podobě rozvíjejících se nových darů ducha. Tyto dary byly ve vás skryty a čekaly na to, až budou objeveny, prozkoumány a rozvinuty. Mnozí z vás  začínají mít živé sny, v nichž vše řídíte a ovládáte vše, jak chcete. Je to znamení těch, kdo jsou probuzeni a vědomi si své opravdovosti; těch, kdo jsou svým vlastním mistrem. Již netápáte zmateni ohledně  toho, kým nebo čím jste. VÍTE, že jste bytostí světla a že jste si zvolili, že budete na Zemi přesně v těchto časech, v nichž se nyní nacházíte.  Bude pro vás mnohem jednodušší  splnit své plány, cíle a projekty – všechno to, co doposud  bylo odloženo a čekalo to. Budete překvapeni  rychlostí, s jakou se vše bude ve světě manifestovat.

Zjišťujete, že se můžete soustředit a zůstat nasměrovaní, když jednou začnete, a že dokončíte projekty, které doposud čekaly. Každý z vás má nejméně jeden dar,  který může sdílet se světem, ať je to v jakékoliv formě. Musíte si věřit, bez ohledu na to, jak divně či nepozemsky vypadají tvořivé  myšlenky, které vám přicházejí na mysl. Otevřete se novým myšlenkám, které se objevují ve vašem vědomí.  Okamžitě si je zapište, spolu s datem, kdy k vám přišly.  Určete si, že si budete deník kontrolovat minimálně jednou týdně, abyste si osvěžili paměť. Někdy se stane, že když budete číst a procházet své poznámky, přijdou vám další informace.  Také si je poznamenejte. Pak si začněte všímat synchronicity, které se budou ve vašem běžném životě objevovat, jak  vám budou přicházet na pomoc vaši průvodci a andělé, aby vám pomohli tyto myšlenky manifestovat. Musíte o tuto pomoc požádat každý den a musíte být připraveni  řídit se informacemi, které k vám přicházejí.

Kolektivní pole lidského vědomi bylo sladěno s vyšší energií, která do zemské atmosféry přichází. To způsobuje větší zmatek v těch, kteří nemají ani potuchy o tom, co se ve vesmíru děje. Mají pocit, že se jejich životy převrátily naruby a snaží se pochopit, proč to tak je. Tito lidé se obracejí na internet, aby hledali odpovědi a nalézají místa, kde je láska, světlo a inspirace,  a která byla vytvořena těmi z vás, kdo jste naladěni na plnění vašeho božského poslání  a záměru a kteří jste  vytvořili tyto online  pochodně, abyste pomohli hledajícím nalézt cestu. Vaše světelná centra odteď budou navštěvována a vyhledávána  zvyšujícím se počtem probouzejících se lidí. Nyní se odhaluje váš  vyšší úkol  na planetě. Jakožto velvyslanci a emisaři  Stvořitele, vašim úkolem je vyzařovat vaše světlo, abyste byli příkladem pro  zbytek světa. Vaše vnitřní světlo musí být víc vidět  ve vaší vnější manifestaci ve všech oblastech života.

Tato doba vyžaduje od každého z vás vyšší míru odpovědnosti, když se snažíte  udržovat vyšší vizi o světě, jaký si přejete stvořit a podporovat Jste to vy, kteří ho tvoříte! Nikdo jiný to není, pouze tací jako jste vy,  takže vás žádáme, abyste pokračovali ve svém poslání  být těmi, kdo razí cestu a uhlazují pěšinky, nyní není čas odpočívat na vavřínech. Postoupili jste, obstáli jste ve zkouškách  zasvěcení a nyní začíná vaše opravdová práce. Slibujeme, že to bude práce, která bude naplněna více rostoucí  radostí, mírem a štěstím, než jaké jste doposud zažili. Když bude každý pracovat z vyšších dimenzí, život se bude opravdu zdát lehčí, víc naplňující, víc rozšiřující se a více obohacující ve vší mozaice běžného života. Dělejte vše, co je zapotřebí, abyste naplňovali a podporovali tento stav vyššího bytí.

Když budete denně uzemňovat své světlo a kosmické světlo do středu Země, pomůžete každému,  aby se spojil s vyšší verzí sebe sama. Když se stane takové propojení častějším jevem a bude výrazné,  vyvine se  z toho vyšší stupeň probuzení a celé kolektivní pole lidstva bude posíleno, aby v sobě neslo větší světlo a znalosti. Když budou nést tyto posilující energie samotné vrstvy zemské atmosféry, všichni obyvatelé Země se přesunou do vyšší frekvence za pomoci procesu osmózy (zjednodušeně: prolínání, pozn. překl.). To, co se stane jednomu, se ve skutečnosti stane všem.  Čím víc lidí na světě může žít ve stavu radosti a udržovat a podporovat tento stav bytí, tím víc bude posílen a nabyde více schopností každý na planetě. Celý potenciál světové populace se pozvedne na vyšší úroveň fungování a staré způsoby dělání věcí a vnímání věcí již nebude funkční. Pak bude v každém lidském srdci kvést inspirovaná tvořivost a lidstvo začne žít na planetě tak, jak bylo původně zamýšleno.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
 www.therainbowscribe.com

 

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info.  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s