NÁRUČ LÁSKY

Patříte mezi lidi, kteří se rádi objímají? Určitě znáte, že náruč lásky je vzácným pokladem. Opravdová náruč lásky je náručí bezpodmínečné lásky, kdy se během vzájemného objímání životní jiskry duchovních srcí objímajících se rozžehnou a vzájemně tak posílí svou pouť životem.

K tomuto vzájemnému posílení však dochází pouze za určitých podmínek u vyspělých jedinců a čistých duší – a to během nezištného a nic neočekávajícího záměru sdílet bezpodmínečnou lásku a pozvednout oba dva do vyšších frekvencí energií.

Objetím učiněným s bezpodmínečnou láskou se pozvedáme nad své vlastní neočištěné záležitosti srdce, bolesti a zranění, nalaďujeme se více na svou vnitřní životní esenci. A tím, že máme čistý záměr sdílet bezpodmínečnou lásku, nejen že dáváme a sloužíme více, než je vůbec možné si představit v lidském rozměru, ale dostáváme též více světla a lásky i od Nejvyššího Zdroje, a to pouze tím, že dáváme. Dáváním umožníme proudu co nejvyšší energie – energie bezpodmínečné lásky Nejvyššího Zdroje, abychom dostávali ještě více požehnání, čímž pozvedáváme sebe i ty, které objímáme.

Avšak během objetí, jež je ovlivněné emoční rovinou, kdy jsme plni byť i nevědomé bolesti, strachu či žalu, pokud „otevřeme svá srdce“ (své srdeční čakry), vzájemně otiskneme a předáváme  si pak i své bolesti. Rezonují-li pak tyto ve stejném módu bolesti, např. jsme energeticky oslabení, otevření či zrovna přeskupujeme energetické vzorce svých jemně-hmotných těl) pak tyto nízké energie se objetím zesílí a mohou nás udržovat déle ve svém vlivu – tj. v nízké vibraci bolesti, strachu či apatie. Příkladem toho jsou partneři či přátelé, které pojí společné „starosti“, společný „nepříznivý osud“, a tak místo toho, aby se vyzdvihli a vymanili z koloběhu karmických anti-částic „tzv. osudu“,  z bolestných životních situací, emocí, myšlenek, naopak ovlivňování těmito karmickými energiemi udržují i posilují.

Naopak jsou-li  přátelé stejného smýšlení, ale vzájemně se snaží pomáhat jeden druhému v odkrývání iluzí, pomáhají  si tím vzájemně vidět pravdu a vymaňovat se z nepřízní „osudu“. Takové přátelství či partnerství je pak vskutku požehnáním –objetí zde není emočním kvílením, ale přísnou a bezpodmínečnou láskou. Jejich častou charakteristikou je silná vůle a razantní rozhodnutí ke změně, jakmile se jim dostane poznání o své nevědomosti v určité oblasti, v níž se cítili „uvíznutí“.

friends

Nejvyšší a nejčistější náruč lásky zažíváme během meditace či posvátných okamžiků běžného života, pokud se nám povede co nejniterněji spojit se svou vnitřní životní jiskrou – pociťujeme, jak nás objímá a přikrývá světelná přikrývka našeho vlastního božství, jak nás opatruje, ochraňuje a vede – ač někdy směrem, které se našemu osobnímu já příliš nezamlouvá.

Náruč bezpodmínečné lásky je podobna náruči milujícího a plně chápajícího rodiče, jež miluje své dítě bez očekávání, bez posuzování, vnímá jeho duchovní jiskru a tu se snaží podpořit a ochránit. Ovšem taková náruč v lidských poměrech vyžaduje určitý a vcelku vysoký stav duchovního vývoje – či velmi očištěné lidské srdce propojené s duchovním srdcem. Tohoto jsou schopni lidé, kteří na sobě již dlouho duchovně-psychologicky pracují, či prošli silným utrpením a následně se očistili a transformovali.  Také sem patří lidé velmi čistého astrálního těla a silného světelného kauzálního těla (pozitivní záznam vysokých frekvencí z minulých životů). V jiných případech se bez pochyby jedná o emoční „vylévání“ svých neočištěných energií astrálního těla a neočištěného srdce.

Elektrony energie našeho energetického pole kvalifikované výškou a čistotou našeho vědomí určují, zda do našeho života bude proudit světlo či např. emoční bolest. V každém okamžiku do nás vstupují miliardy elektronů světla, předávající nám novou a čistou energii, čekajících na svou kvalifikaci našimi myšlenkami a pocity. Je důležité si uvědomit, že svůj život utváříme, čili „objímáme svou láskou či naopak strachem“ tím, jak kvalifikujeme čistou energii života, která je nám každým okamžikem dávána.

Kdy naposled jste někoho objali s pocitem bezpodmínečné lásky?

Miroslava Soukupová, Zuzana Soukupová

(Reprodukce textu tohoto článku, jenž je autorským vlastnictvím majitelky těchto webových stránek Zuzany Soukupové, je povolena pro jakékoliv médium pouze v nezkrácené podobě, a pokud je připojen aktivní odkaz na http://www.reiki-centrumpraha.cz)

Reklamy

2 thoughts on “NÁRUČ LÁSKY

  1. Spätné upozornenie: NÁRUČ LÁSKY | jaroslavasvajcrova

  2. V duálním světě vlastně nepoznáme bezpodmínečnou lásku. Ale možná dokážeme v tomto svém jediném a jedinečném okamžiku přijmout toho svého člověka bez podmínek, takového jaký je, a v té chvíli jsme ochotni, nebo toužíme, jej obejmout (bez postranních úmyslů). Později se takové objetí a tedy bezpodmínečné přijetí, promění v naše naděje, představy a domněnky, které k takovému člověku vztahujeme.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s