Otevřete oči, protože vše je jinak

Proč takový název? To pochopíte, když dočtete tento článek. O čem bude? O tom, co se tu děje, ale asi jinýma očima, než jste zvyklí. Věnuji se léčitelství a ruku v ruce s tím jde spousta věcí a studování kde čeho. Třeba i konspiračních teorií. Jak to souvisí? Léčitelství a nějaké konspirace? To máte tak… jeden se diví, proč lidem lékaři neustále předepisují antibiotika aniž by to mělo pozitivní účinek. A tak hledáte a zjišťujete až přijdete na to, jak se to tu má s farmaceutickými firmami a jejich vztahy s lékaři atd atd. Kdo chce může si přečíst více.

No a když se k podobným informacím začnete dostávat, logicky máte potřebu si je ověřovat. Tedy já určitě. Například Chemtrails. Chvíli mi trvalo než jsem pochopil o čem se to na orgo-netu vlastně píše. A pak jsem začal sledovat „čáry“ na obloze. Když jsem došel k závěru, že na tom „něco bude“, začal jsem zkoušet recepty co s tím. A ono to fungovalo!! No a pak už v tom jeden lítá . Ale pořád tak nějak obezřetně… zas jako jsou věci, který mi teda přes síto zatím neprošly a nebo se jimi nezabývám.

Jenže po ověření si několika takovýchto teorií už začnete koukat na svět jinak ať chcete nebo ne. A co hůř… říkáte si „jak to můžou jiní nevidět?“ Jak to, že jim nejsou divný čáry na obloze? Jak to, že jim není divný, že jim doktor potřetí předepíše něco, co dva krát nepomohlo? Proč někdo proočkovanej skrz naskrz dostane černý kašel? Proč lidi nevidí, že se zastavuje orná půda a my (doslova) žerem odpadní zeleninu odkudsi? Proč jíme Geneticky Modifikované Potraviny? Vždyť to nemá chuť a ani zvířata to nechtějí. Proč se nedozvídáme, že fluor v zubní pastě nám kazí zuby? Proč nám neřeknou, že amalgamové výplně obsahují rtuť? Proč nám neřeknou, že balená voda je jen podvod největšího kalibru? Proč?? Proč??? PROČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proč? Protože my sami se o to nezajímáme! A ti co se zajímají jsou divní a nešlapou v řadě. To jsou ti divní, co nemají doma TV (bože jak tak mohou žít… a takhle kazit děti?). To jsou ti, co neočkují děti (šmankote jaká nezodpovědnost!!). To jsou ti, co jí víc zeleniny než masa (chachacha). To jsou ti, co nakupují ve zdravé výživě, nebo mají zahrádky… nebo kupují zeleninu od farmářů (zbytečný, v tescu mají špaňělský jabka). To jsou ti, co jdou na demonstraci proti tomu, aby nám sypali jedy na hlavu(blázni).

BLÁZNI?? OPRAVDU?? Nebo prostě ví víc ???????????????

(Je možné, aby věděl víc někdo, kdo nečučí na TV protože tam je všechno, co potřebujem vědět?)

Je!! A právě proto, že je zajímá život kolem sebe a nikoliv mediální masáž.

ScreenShot_128_thumb

Aby jste mi rozuměli… nikomu nic nevyčítám, ale zkuste se zamyslet a podívat se na věci jinak. Při léčení lidí je třeba odstraňovat především příčiny nemocí a ty jsou duševní (psychické). Nehodlám tu popisovat celý princip. Kdo chce může si o tom přečíst. Knih i článků je o tom dost. COŽE? O tomhle? Jo vy to nevíte?

No ale pokračujme… a když lidičkové nechtějí, aby se jim nemoc opakovala je logicky třeba něco změnit… totiž změnit sebe! A občas pro vysvětlení používám takovou pomůcku (miluju příklady a přirovnávání… moc mi to pomáhá). Jde o zapalovač. Benzínový obyčejný zapalovač. Vezmu ho do ruky mezi prsty a ukážu dotyčné, zatím nechápající, osobě. A položím prostinkou otázku: “Jakou má barvu?” Odpověď je jasná… černou přece. Následuje další otázka: “A je tam nějaký nápis?” (v tu chvíli už pochybují, jestli jsem normální). “No není… je jen černej!” A co následuje? Vezmu ten dozajista černý zapalovač bez nápisu a začnu jej otáčet! A ejhle! On je z druhé strany i zlatý!! A zespodu má nápis!!! Pointa??

Nabídl jsem jeden úhel pohledu… a vážení přátelé… zatím každému stačil!! Nikdo se mě nezeptal, jestli bych ten zapalovač mohl otočit nebo půjčit. Nikdo si ho nevzal do ruky a neprohlédl celý. Všem k zhodnocení stačila jedna nabídnutá strana. A takhle s námi manipulují media. Tohle děláme pořád. Stačí nabídnutá informace a my už máme obraz celku. Jenže není vždy vše takové, jak je nám předkládáno. Vlastně skoro nikdy!

Vysvětlím vám v krátkosti jeden princip. To čemu věnujete myšlenky, tomu věnujete energii. Čemu věnujete energii, to posilujete. Začíná vám dávat smysl proč je politikům jedno, jak se o nich mluví a píše? Hlavní totiž je, že mají pozornost! Po volbách se divíme, jak mohl vyhrát právě ten. No když odečteme manipulace voleb a vyřazení kandidátů, kteří by mohli pracovat v zájmu nás občanů, tak jde právě o pozornost… to je energie a tak se vyhrává. Stejně tak nemá smysl jít demonstrovat PROTI něčemu. Vždy jen ZA něco! Jen tak posiluji to, co chci. Média tohle ví a využívají to dokonale. Jak velké a zrůdné to je, vám dojde, když se s odstupem podíváte co vysílají. A jak pracují s podvědomím… reklamy… to je něcíčko!! Navodí ve vás strach z něčeho a nabídnou řešení. Očkování, lupy, jogurt, cokoliv… cokoliv jen aby prodali!! A oni to umí. Protože vy v zájmu zdraví a štěstí uděláte vše. A vůbec vám nenapadne jak nesmyslná je podstata toho strachu. Ale proč by tohle média dělala? No protože jde jen a jen o peníze… Dělají, za co jsou placeni a ještě si někteří myslí, jak to dělají skvěle. I když co já o tom můžu vědět… my už televizi nemáme. Víc mě baví žít, než se na parodie života dívat. Raděj koukám na oblohu a tak vidím to, co jiní ne. Ty podezřelý pitomý čáry.

Přicházíme k další otázce… kdo a proč platí TV, aby nás takhle otupovala a odtrhávala od reality? Nejdříve proč… Protože lidé žijící ve strachu jsou manipulovatelní. A navíc tím odtrhávají vaši pozornost od opravdu důležitých záležitostí. Byl jsem 5 let v profesionální armádě… a občas jsem se dozvěděl, co se vlastně děje i za hranicemi republiky. A víte co? Nikde jsem o tom neslyšel, ani nečetl. Až za pár let (!!!!) se objevila nenápadná zmínka, že se cosi kdesi. A proč? Protože by se vám to ani trochu nelíbilo. Máte pocit, že na vás media nepůsobí? Tak schválně… jaký je rozdíl mezi bombardováním s oběťmi na civilním obyvatelstvu a leteckou podporou?? ŽÁDNÝ!!!! Jen vkusně podaná blamáž o „teroristech“ a „spojencích“. Je to jen malinkatá ukázka, jak vám někdo nastavuje pouze jednu stranu zapalovače a tu co chce aby jste viděli. Kdo? Je to něco tak velkého a zrůdného, že se tomu nechce věřit. Jenže právě na tohle spoléhají. Že i když se k vám tyhle informace dostanou, stejně jim nebudete věřit. Slyšeli jste někdy o tom, že existuje malá skupina lidí, co vlastní velkou většinu bohatství světa a že celý svět i vlády států řídí? Ne? Tak to jste jen nedávali pozor. Ano? A přišlo vám to příliš ulítlé? No tak není. Proč se tím zabývat? Protože se to týká i vás. Vašich dětí. Každého koho znáte nebo potkáte. Máte pocit, že se vás to nedotýká? Hmmm… a používáte elektřinu? Jíte? Pracujete? Platíte daně? Jestli jednou jedinkrát zní odpověď ano, pak se vás to týká. Stačí, že jste tady na zemi. A jste v tom po uši. A oni si dávají sakra záležet, aby vám to nedošlo.

Co s tím? No oni se nejvíc bojí jediné věci, že se začnete zajímat a ptát. Protože jednota je to, čeho se bojí. Bojí se toho, že lidé otevřou oči a budou se zajímat o sebe a lidi kolem sebe a dění kolem sebe. Všichni čekali, co se bude dít koncem roku 2012. Většina lidí má pocit, že se nestalo nic. Tak to je omyl. Stalo se hodně. Ale málokdo si toho všímá. Zvláště proto, že čekal něco víc a proto, že je naše pozornost stále sváděna jinam. Co se stalo? Přišly sem nové energie a stále sem proudí. Lidé se probouzejí a otevírají oči a ptají se proč. Proč se děje něco, co nemusí? Proč by měla být ta a ta válka? Proč platím daně a školné dětem a doktorům a povinné ručení a přitom silnice stojí za prd, doktoři mě nevyléčili, auto jsem odvezl do šrotu a dostal kulový a děti ve škole nejsou tak vzdělané, jak jsem čekal :) Proč tedy platím? Proč?? Proč???

A teď přidám ještě těžší kalibr. Copak vám říká jméno Nikola Tesla? Chorvatský vynálezce s jehož prací jsme ve styku denně. Nebudu vám tu rozepisovat, co všechno vymyslel a co používáme. Přejdu rovnou k tomu nejdůležitějšímu. Volná energie. Tesla věřil, dokázal a uvedl do provozu zařízení, jež zdánlivě vytvářelo elektrickou energii z ničeho. Samozřejmě to mělo vysvětlení. I když jiné než jsou současní fyzici schopni přijmout. Jenže ti ještě byli v plenkách, když Tesla konstruoval Motory a to na střídavý proud. Proč volné energie? To máte tak. Na patentových úředech leží kolem 5000 patentů na podobné technologie. Takže logická otázka… Proč sakra ještě platíme ČEZu??? No tak asi nebude překvapení, že jsou v tom prachy. Veliké penízky. A ještě něco. Totiž svoboda! Jak to myslím? No tak si spočítejte za co platíte? Za energii. Zdá se vám to přehnané? Tak se zamyslete se mnou. Každý výrobek co máte doma a počínaje toaletním papírek až po domácí kino vyl vyroben na strojích poháněných elektřinou. A tu jste zaplatili. Svítili si na práci? Zaplatíte to. Zaplatíte i to, že se údržbář umyl teplou vodou a zaplatíte mu i mýdlo. Zaplatíte za dopravu. Za skladování. Za vytápění obchodu. A tak dále a tak dále. A taky platíte všechny lidi, co s výrobkem manipulovali. A ti lidé? Potřebují penízky na?? Energie. Už to dává smysl?

energy

Mít totiž doma zařízení… a nebo mít všude zařízení… v každé továrně a obchodě… na el. Energii zdarma… tak kolik peněz, by jste vlastně měsíčně potřebovali? Kolik by stáli potraviny? Kolik dovolená? Všechno by bylo mnohem levnější. Všechno!!! Doprava zdarma. Potraviny za desetiny ceny. Země čistá a krásná. Topení zdarma. No zkuste se nad tím sami zamyslet. Přijdete na to, že by vám vlastně stačilo pracovat pár hodin v týdnu. A když by jste měli tolik času, můžete si vlastně spoustu potravin sami pěstovat, že? Asi chápete jak moc se tohle nehodí těm, co tu chtějí vládnout. Lidé by se totiž vykašlali na nějaké nesmyslné vlády a žili v komunitách. Duševně rostli a vychovávali děti. Svět by byl klidnější a harmonický. Proč by taky byly války, když by v podstatě neexistovala chudoba a hlad? Církve to mají stejně spočítané. Nevěřím tomu, že by někdo pozvedl zbraň ve jménu (ani to nechci vyslovit, jak je to odporné a zahanbující) řekněme „církve“. Svět by se od základu změnil. Jen si vzpomeňte. Naši předci s nástupem techniky a technologií měli představu, že nebudou muset pracovat. Tedy určitě ne tolik. A kde jsme? Co se změnilo? Peníze jsou podvod. Už proto, že ani nejsou kryté zlatem. Jsou to jen papírky umožňující manipulaci. Možnost koupit si naši svobodu. Ovšem jen když se dáme. Tesla chtěl elektřinu pro celý svět zdarma a byl tomu blízko. Ale to se nelíbilo velkým společnostem. Ti chtěli dráty a peníze. Tesla uměl el.energii posílat vzduchem. Nepotřeboval vedení. Byl to nadčasový vynálezce. Všechny jeho materiály po jeho smrti zmizely. Do trezorů tajných služeb. Jistěže spoustu z jeho vynálezů využívají, ale my to nemáme vědět. Zeptejte se sami sebe. Chtěli by jste pro sebe a pro své děti svět s volnou energií? Já tedy ano. Ale to je jen a jen na nás. Co dělat? No stačí si to přát. Ale kdo chce může udělat víc. V téhle republice je spousta šikovných hlav a rukou. Stačí si chvíli hrát s magnety a on někdo brzy přijde na to, jak to může fungovat. Zajímejte se o práci Tesly a najdete inspiraci.

Jde udělat hodně. Stačí otevřít oči… zajímat se a ptát se. A pak se nejspíš začnete hodně divit.

Přeji příjemné probuzení. Pavel

28 thoughts on “Otevřete oči, protože vše je jinak

 1. Výtažek části z knihy ,,Poslové Úsvitu” od Barbary Marciniak :
  Původní člověk byl nádherná bytost, jehož dvanáct řetězců DNA sem darovali různé inteligentní civilizace. Když přišli tito noví vlastníci, kteří přišli před 300 000 lety, jsou ony velkolepé bytosti, o nichž se hovoří v Bibli, na babylónských a sumerských tabulkách a v různých textech po celém světě. Přišli na Zemi a pozměnili lidský biologický druh. Pozměnili vaši DNA, abyste vysílali jen frekvence v jistém omezeném pásmu, která je může sytit a udržet je u moci.
  vlastníci, pracovali ve svých laboratořích a vytvořili novu verzi člověka s odlišnou DNA – s dvojitou šroubovicí neboli se dvěma řetězci DNA. Vzali původní DNA lidského druhu a zničili ji. Původní vzorec DNA byl v lidských buňkách zachován, zůstal však nefunkční, byl rozštěpen a odpojen.
  V lidských buňkách jsou světelně zakódována vlákna, jemné pápěří energie které nese informace. Když toto chmýří funguje spojitě jako kabel – jako optická vlákna – vytváří šroubovici vaší DNA. Když jste byli geneticky upraveni, zůstala vám jen dvojitá šroubovice. Vše, co nebylo potřebné k přežití, a vše, co by vás informovalo, bylo odpojeno. Byla vám ponechána jen dvojitá šroubovice, která vás měla uzavřít v kontrolovatelných a ovladatelných frekvencích.
  Kolem vaší Země byla vybudována frekvenční ohrada, něco jako elektrický plot, aby bylo možno kontrolovat, kolik lidských frekvencí lze modulovat a měnit. Tato ohrada nedovolila proniknout frekvencím světla – informací. A když světelné frekvence dokázaly proniknout, nebylo tu žádné světlo, které by je mohlo přijmout. Lidská DNA byla odpojena, světelně zakódovaná vlákna byla dezorganizována, takže tvořivé kosmické paprsky, které nesly světlo, se neměly kam zapojit a čeho se držet.
  Jako úlohu v téhle hře hrajete vy ? Jste členy Světelné rodiny. Pouhá skutečnost, že čtete tuto knihu, ukazuje, že jste Světelná rodina. Některým z vás to připadá jako sen. Připomínáme vám to, co uvnitř sami víte. Přišli jsme na tuto planetu, abychom uvedli do chodu vaše paměťové banky – inspirovali lidstvo ve světelném pásmu, abyste se rozpomněli, kdo jste, abyste vytvořili svou vlastní realitu, změnili frekvenci na planetě a nárokovali si vlastnictví sebe samých a tohoto území.
  My, Plejáďané, přicházíme v čase zpět – do toho, co by se patrně mohlo nazvat naší minulostí – ve jménu představitelů světla. Přicházíme, abychom se s vámi podělili o frekvenci, o frekvenci, kterou se každý z vás uvolil nést na této planetě, aby mohla být změněna DNA pozměněné lidské rasy. Je to úžasný příběh. Mohl by vyjít s palcovými titulky.
  Původní plánovatelé nemají v úmyslu o toto území přijít. Myslíte, že se jen tak snadno vzdají ? Původní plánovatelé vyzvali Světelnou rodinu, aby se sem vydala a infiltrovala projekt, vtělila se do jednoho po druhém a přinesla světlo – jako informaci prostřednictvím tvořivých kosmických paprsků – do míst, kde bylo ztraceno. Světelná rodina začala s prací zde, v soustavě, které se nedostávalo světla a informací. Mutací lidských zákonů tyto tvořivé kosmické paprsky začaly bodat lidská těla, jednoho jedince po druhém, pak skupinu po skupině. Jmenované informační frekvence byly přineseny na tuto planetu ve velmi malých množstvích. V jistých dobách se vedly bitvy o zamezení vstupu světla neboli informací, které vždy chtěly být vyjádřeny. Původní plánovatelé věděli, že z kosmického hlediska to pro ně byla lekce, když dovolili, aby jim bohové stvořitelé vzali jejich projekt.
  Původní plánovatelé se začali připravovat na chvíli, kdy má být změněna frekvence Země, aby v tom okamžiku vsunuli svou verzi plánu, v okamžiku, kdy nynější vlastníci zahynou, pokud nedokáží změnit svou vlastní frekvenci. Emoce jsou zdrojem potravy. Jsou tací, jejichž zdrojem potravy je láska, a Původní plánovatelé mají v úmyslu změnit frekvenci Země na frekvenci lásky. Musí být odstraněn zdroj potravy současných vlastníků, to jest strach, úzkost, chaos, hlad a zoufalství.
  Hádejte, kdo jim tento zdroj potravy vezme ? VY ! Jakožto členové Světelné rodiny jste odpadlíci. Jste narušitelé systému, jste tu proto, abyste ovládli vlastní strachy a ukázali zbytku planety, že není důvod čehokoliv se bát. Rádi se účastníte dění a působíte potíže. Vaše větev Světelné rodiny je proslulá. Jste proslulí tím, že pronikáte do systémů a měníte frekvenci, a tak přinášíte informace. Není vaším úkolem jako členů Světelné rodiny obracet někoho na víru. Vstupujete prostě do systémů a působíte jako přijímač. Přijímáte tvořivé kosmické paprsky do svých těl, do těl, která obýváte jako lidé. Jste zamaskováni za lidi a necháte tento proces probíhat.
  Jste zakódováni, a až se začne vynořovat naše paměť, budete reagovat na plán, s nímž jste sem přišli, abyste změnili frekvence. Začnete jistou frekvenci udržovat a uchovávat, a pak ji budete žít. Identita jako frekvence je souhrn vašich fyzických, mentálních, emocionálních a spirituálních těl, vysílaných jako elektronická pulsace. Až budete žít svou frekvenci, budete ovlivňovat každého, všude, kam půjdete. Právě teď to činíte. Jsou mnozí, kdo už chápou svůj úkol, a jsou tací, jejichž paměť se právě začíná vynořovat.
  Plán na změnu frekvenční modulace ovlivňující lidský biologický druh zahrnuje přeorganizování vaší DNA a světelně zakódovaných vláken. Plán je to v tuto chvíli GIGANTICKÝ. Země napomáhá, svým způsobem, evoluci vesmíru. Země je místem, kde se dějí důležité věci, je to centrum dění, místo, kde je právě třeba být. Právě tam se začíná plán naplňovat, a to, co se děje na Zemi, ovlivní mnoho, mnoho světů.
  Jako členové světelné rodiny jste mnohokrát dobrovolně přišli na Zemi – v mnoha převlecích a v mnoha různých časových referenčních systémech – abyste zjistili, kam vedou nitky, pochopili podstatu a prošli výcvikem. Potřebujete zažít Zemi a připravit se na chvíli, kdy začne docházet ke změně frekvence a vy se vtělíte ve velkém počtu, abyste provedli plán.
  Světelná rodina se všude začíná sjednocovat. Všichni se musíte zaměřit na to, co máte společné, nikoli na to, co společné nemáte. Jako členové Světelné rodiny neutrálně přinášíte informaci na planetu, abyste stimulovali svůj vlastní růst. Potřebujete to – protože váš růst ovlivňuje růst planety.
  Vaše DNA se vyvine ze dvou šroubovic na dvanáct. Těchto dvanáct spirál odpovídá centrům energie neboli čakrám uvnitř a vně vašeho těla. V tuto chvíli jsou milióny z vás na planetě pověřeny úkolem, souhlasili jste, že ponesete frekvenci, abyste daný úkol provedli. Hrstka z vás se stává nedotčenými a tato hrstka ovlivňuje ostatní. Brzy začnete vidět s velkou jasností, kdo jste a co je vaším úkolem.
  Tento proces je neuvěřitelným evolučním skokem, jehož se jedinec může účastnit, a uskuteční se zrychleným tempem v příštích dvaceti letech. Existují mezi vámi tací, kterým už byla upravena DNA na dvanáct řetězců, dvanáct šroubovic. Těchto dvanáct spirálovitých proužků DNA spolu reaguje uvnitř i vně těla. Spojení těchto dvanácti řetězců znamená, že dvanáct energetických nebo informačních center může začít pracovat a vysílat si mezi sebou informace.
  Sedm z těchto center se tradičně umisťuje v těle, pět z nich leží mimo tělo. Jsou obecně známy jako vaše čakry a jsou spojeny s rotací dvanácti nebeských těles, která v tuto chvíli znáte ve své Sluneční soustavě – dvanácti nebeských těles, které vibrují v trojrozměrném prostoru. Těchto dvanáct nebeských těles rotuje informacemi – rotují spolu se systémy čaker, které vedou až na samý okraj vesmíru, rotují spolu s otáčením DNA ve vašem těle.
  Až se lidská DNA začne přebudovávat na dvanáctiřetězcový systém a podle této informace se bude jednat, vznikne ohromná moc. Jednotlivci jen tím, že se shromáždí a společně budou zamýšlet to, co chtějí – a tím se společně stanou telepatickým přijímačem energií z celého kosmu – změní tvář vesmíru.
  Proces přebudování vaší DNA nazýváme mutací. Jakmile budete jako členové Světelné rodiny schopni vnést tento proces do svých těl, dokážete integrovat svých dvanáct informačních center. Začnete chápat, že to vy vytváříte své zkušenosti, a naučíte se být vědomými stvořiteli. A co víc, stanete se vědomými pamětníky toho, kdo jste.
  Až se vaše desátá, jedenáctá a dvanáctá čakra začnou otevírat, objeví se ve vašem životě mnoho mimoplanetárních energií. Tyto energie se budou na této planetě objevovat s tím, jak více a více z vás udrží vyšší frekvence. Desátá čakra je spojena se Sluneční soustavou, jedenáctá s Galaxií a dvanáctá s jistým místem ve Vesmíru. Až získáte tyto frekvence, budete na planetu přinášet informace, které ohromí a budou šokovat většinu světa.
  Dojde ke splývání identit, splývání kultur, nastolení mnohých „nových řádů světa“ a nastane chaos a zmatek. Jako členové Světelné rodiny to můžete jen pozorovat, s vědomím, že chaos a zmatek musí přijít, aby rozrušily systém, aby mohl být přebudován se světlem, jako členové Světelné rodiny můžete chápat, že dochází k evolučnímu procesu a že ti, kdo dokážou jakkoli zvládnout změnu frekvencí, se budou vyvíjet. V tuto chvíli je vzrušující být na Zemi. Není to snad dobrý plán ? Pokračování je v knize ,,Poslové Úsvitu” od Barbary Marciniak

 2. Moc pravdivý článek, děkuji za jeho zveřejnění, kéž by si ho přečetlo více nás všech! Sdílím ho kde můžu ;) a pokud chcete lepší život i vy ostatní, tak …
  Mají to dobře spočítané..

 3. Spätné upozornenie: Je čas otevřít oči! | Romča Sedláčková

 4. Pred piatimi dňami mi naprosto došli peniaze a uvedomujem si ako je moj pocit pohody a šťastia na nich závislý. Dochádza mi jedlo. Prechádzam sa po Vianočných trhoch kde sa všetko predáva za peniaze a reálne sa dokážem vcítiť do polohy bezdomovca. Peniaze mi proste do rodiaceho sa “Nového Sveta” nepasujú. Proste nepasujú. Ak v ňom majú byť tak ako prostriedok k obdarovaniu. Na nič iného už niesu. Pýtam sa svojich duchovných sprievodcov a srdca a jediné čo mi dorazne opakujú dokola. Všetko odovzdaj a hlavne odovzdaj strach!!! a tam to celé vezí!!! STRACH. Je ho všade plno, všade. Ludia sa boja požiadať o pomoc, ludia sa boja pomocť aby náhodvo nechýbalo, alebo aby obdarovaný nezneužil ich dobroty. Strach s nedostatku, strach s bolesti s utrpenia s odmietnutia atd. atd.. A už mám toho fakt DOSŤ. Cítim sa ako Tolle tesne pred momentom kedy mu to cvaklo. Fakt mám chvíľami pocit, že som sa zblaznil. Že to tu v tom marase proste nevydržím:)) Hojnosť je ľudský prirodzený stav. Je to prirodzený stav našej Matky Zeme. I keď nás tu bude 20 miliard tak nás v pohode uživí. Ja už mám hodnoty posunuté ďalej a modlím sa nech už sa to začne prejavovať v tomto 3D… Mám sen a možno budem nasledovať Pavla a rozpíšem sa viacej. Iba maličký fragment tej úvahy, toho sna:
  peniaze neexistujú, rodina si chce zaistiť svoje “vozidlo”, či bývanie, či čokľvek iné. Naťuká konkrétnu službu, kde sa s ňou zkontaktuje človek, pre ktorého je to či ono koníčkom zábavou. Niekdo kdo miluje vymýšľať “autá”. Je na s vete jedna “výrobňa” kde sa tieto autá vyrábajú. Je plne automatizovaná. Nevyrába sa nasklad. Vyrába sa na zakázku. Ten niekdo spoločne s tímom ľudí nadšených do aut, vymyslí pre túto rodinu autíčko, ktoré presne potrebujú. Spoločne to konzultujú a nastavia všetko presne na ich potreby. Na druhý deň im auto privezu a táto rodina má toto auto celý život!!! V princípe aplikovateľné úplne na všetko čo potrebujeme k spokojnému životu v hmote. Áno autá možu byť volne zdielané. Všetko je vyrobené najlepšie ako vyrobiť vieme!!!!! Potraviny, oblečenie…. Proste všetko. Lebo nemáme limit. Fakticky sme si limit na seba vymysleli v rámci konkurenčného sveta sami. Je to blud na entúúú!!!! :)))

 5. zdravím všechny,zkuste taky jiný úhel pohledu,zda je lidstvo na volný zdroj energie připraveno,zde je nádherné poselství,které vysvětluje proč nebylo Nikolu Teslovy dovoleno dokončit svou práci
  lidský úhel pohledu je velmi omezený a vesmír moc dobře ví co dělá,přeji krásné čtení

 6. Prosím prosím nezabíjejte český jazyk….to je hrozný, jak může Čech narozený v ČR a se základním vzděláním napsat “aby jste”? Ještě jsem to ani nedočetla a tohle mě už po několikáté vytrhlo z obsahu. Pokud nepíšete zrovna komiks pro teens, je dobré používat pro veřejné publikace spisovnou češtinu. Děkuji mockrát za náš celý národ.

 7. Jinak děkuji za článek, už se mi to podařilo i přes to šílené množství hrubek a nerespektování rodného jazyka přečíst a v mnoha věcech souhlasím…jen ta forma je na zváženou. Mnoho sil pro další publikování ;-)

 8. Díky za pojmenování toho, čeho se na nás kdosi dopouští. Některé věci mi nevoněly už v době končící normalizace, některé od nedávné doby. Jen jsem nevěděl proč… Nechápal a nenáviděl jsem armádu, proč musím být zavřený dva roky, když jsem nic neudělal a válčení se mi hnusí? Proč mi někdo má přikazovat, jak mám trávit svůj volný čas, proč se mám připojovat ke sportovnímu šílení, když mně zajímá technika a hlavně příroda (prý proto nejsem Čech), proč mám pít pivo, když se mi hnusí, proč mám dělat cokoli, co dělá skoro celé stádo “ovcí”? Aby si na mne ostatní neukazovali? Klidně si na sebe dám ceduli “JSEM JINEJ”. Samozřejmě se to, co dělám, snažím tvořit s co nejlepším vědomím a svědomím, abych někomu neublížit, něco nezničil… Kdesi jsem četl nádherné motto – “vrabci lítají v hejnech, jen orli krouží sami…” Pro tuhle dobu hledání asi nejvhodnější. Gadhar – hledající.

 9. naprosro vše má svůj důvod a svůj čas. A tak jak zpíval Jackson…chceteli změnit svět, tak nejdříve změnte sebe. Pak teprve můžete pomoci ostatním :-) až když pomůžete sobě :-)

 10. Patly, marty, bez jakékoli struktry, důkazů, či vysvětlení, pouze tvrzení tvrzení – prostě k ničemu.

 11. Autorovi aj daným čitateľom odporúčam najprv otvoriť knihu fyziky, chémie a biológie a až potom si prečítať nejakú konšpiračnú teóriu. Tento článok je len zmes argumentačných trikov a ak sa aspoň trochu nad tým logicky a skepticky zamyslíte, dôjde vám ,aké blbosti sú tam napísane. Ps: ak sa chcete niečo dozvedieť, tak asi v každom meste existuje úžasné miesto plné informácii a volá sa knižnica

 12. hmmmm …… ako by som sa pozrel do myslienkoveho zrkadla :) u mna bol tento proces uplne rovnaky a :D tak isto som sluzil v armade ….zaujimave VELA STASTIA PRAJEM a KLOBUK DOLE ze si to napisal…

 13. Veľmi dlho tvrdím, že to, čo sa deje okolo nás, je výsledkom kolektívneho vedomia. Preto my musíme zmúdrieť, aby sa veci začali meniť. Preto, ako je v článku napísané, voľby vyhrávajú tí, ktorých vlastne nechceme. Preto je v médiách toľko marazmu, lebo dokola články, ktorých nadpisy sú veľakrát hraničiace so zdravým rozumom a zavádzajúce, ovplyvňujú myseľ…..dokola sa totiž na ne kliká a komentáre pri nich sú plné zloby, osočovania ponižovania…….a takto by som tiež mohla menovať ešte dlho. Preto opakujem – človek by mal zmúdrieť a s plnou vážnosťou si uvedomiť, že naozaj myšlienky tvoria realitu. Ďakujem za tento úžasný článok.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s